Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет колеги мисля да си купя едно таблетче  като бюджета който съм заделил е 150 лв ( ако си заслужава може и малко повече )  Като изисквания  да е по бързодействащ да става за игричките и така ( до колкото е възможно за тази цена )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Колко повече, ако ти стигнат парите взимай това ;  ASUS MeMO Pad 7 (ME176C) 8GB

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето таблетче е Allview Viva Q7 купено от Емаг с цел интернет и игрички. За 150 лева мисля че няма еквивалент.....4 ядрен процесор 1 GB RAM мощно графично ускорителче PowerVR SGX544MP2 (двуядрения за съжаление) IPS екран и си върши чудесно работата. Като минус може да се отбележи: много слабата батерия....за 2 часа и отиде....ниската резолюция на дисплея(1024x600 ако не се лъжа). Още не съм намерил игра, която да го изпоти.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2 часа си е доста малко време :O аз ако съм на дълъг път и отиде :X  явно и по издръжлива батерия ще ми трябва понеже ще го ползвам по често докато съм на път 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих Ви препоръчал да си купувате таблет в този ценови диапазон който избрахте +1 за асус мемопад 7 просто няма друг такъв евтин еквивалент с 1280х720 резолюция и интел атом а не медиатек които са в таблетидо 300 лв макс.От опит знам че си е чисто набутване взимането на евтин китайски таблет Diva premium 9.7 dual core за 300 грееше кат котлон и батерията падаше за два часа в Clash of clans.Бих Ви препоръчал леново таб а7 за около 170 лв ама той е само за интернет и леки 2д игрички. http://brosbg.com/154/tableti/8496/Lenovo-IdeaTab-A7-40-A3500FL-8GBИма си и ъпдейт до 4.4.2 и много издръжлива батерия! Успех в избора!

Редактирано от PutinoFF (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леново са с по-издържливи батерии. Само Lenovo Yoga Tablet 2 издържа до 18 часа ЖИВОТ НА БАТЕРИЯТА. Не мисля че за такъв бюджет ще намериш таблет с повече живот на батерията.

Редактирано от Hellioob (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз взех на малката ми сестричка Леново Таб 2 или някакво подобно за 230 лв.

Има си 3 Джи и е доста хубав таблет.Има някаква игра с жаби и тя лично върви на самолет,но с други не съм пробвал.

Батерията издържа доста ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво мислите за Lenovo Tab 2 A7-10 ако някой го има нека да каже своите преки впечатления , цената му е доста примамлива за Quad core процесор а и на ревютата е доста хвален . Но все пак някой да каже дали реално си заслужава 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво мислите за Lenovo Tab 2 A7-10 ако някой го има нека да каже своите преки впечатления , цената му е доста примамлива за Quad core процесор а и на ревютата е доста хвален . Но все пак някой да каже дали реално си заслужава

Прочети темата за него (под твоята) да си нямаш ядове !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако увеличиш бюджета с 50 лева се взима този:http://ardes.bg/tablet/ASUS+MeMO+Pad+7-65340,а за 220 лв. се взима този http://ardes.bg/tablet/ASUS+MeMO+Pad+7+16GB-61582с 16 гб.

За 150 лв,освен някой боклук като prestigio,allview друго не можеш да намериш.

Редактирано от svetoslav81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.