Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте предлагат ми заключен към Icloud Iphone 5C за моя Lenovo a536 мисля че офертата е добра но ще мога ли да го отключа или ако го дам в сервиз колко доло горе ще струва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има разни оферти с успеваемост 80-99% де варират от 200-350 лева за премахване на iCloud.

Като ги прибавиш към цената на лаптопа и гимнастиките по процедурата може да си прецениш дали си струва.

Аз не бих се занимавал с подобен род телефони.

Ето ти един линк ако все пак решиш да си слагаш превръзка на здрава глава.

http://www.iphone-bulgaria.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=61126&sid=71d98584e38ad981240c4fb90c51379c

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих заменил Android за iOS, нищо че тука става на въпрос за бюджетно Lenovo. Просто предпочитания, нищо повече. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има разни оферти с успеваемост 80-99% де варират от 200-350 лева за премахване на iCloud.

Като ги прибавиш към цената на лаптопа и гимнастиките по процедурата може да си прецениш дали си струва.

Аз не бих се занимавал с подобен род телефони.

Ето ти един линк ако все пак решиш да си слагаш превръзка на здрава глава.

http://www.iphone-bulgaria.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=61126&sid=71d98584e38ad981240c4fb90c51379c

За 200лв. ще си купи още едно Lenovo. Явно дамата иска нахапана ябълка. Само трябва да се замисли че при iOS приложенията не са безплатни както при Android . С колко парички още сте готови да се разделите за да имате напълно функционален смартфон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 200лв. ще си купи още едно Lenovo. Явно дамата иска нахапана ябълка. Само трябва да се замисли че при iOS приложенията не са безплатни както при Android . С колко парички още сте готови да се разделите за да имате напълно функционален смартфон?

знам че повечето приложения се плащат но за леново няма нито кейсове нито нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.