Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, не намерих никъде решение затова пиша тук..
Преинсталираха ми лаптопа и не ми работи скрола на тъч-а... Пробвах всичко, инсталиране на драйвери но нищо не действа.. Също така преди имах малка иконка долу в трея която светва леко когато се докосне тъча и изгасва когато не се пипа а сега го няма...
Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхм...аз имам няколко идеи....
Първата се нарича "марка и модел на лаптопа"... С нея мисля, че ще се справиш...
Втората се нарича "Alps", "Elantech" или "Synaptics"? Казано с други думи - потърси тия думички в сайта на производителя...да, точно там, от където си теглил драйверите и сам се сети защо си изпуснал точно някоя от тези думички....

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж да не си го изключил като устройство. Долу в ляво на клавиатурата има бутон "Fn". На другите клавиши трябва да търсиш бутон, на който е нарисуван тъчпад. Fn+този бутон включа или изключва тъчпада.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж да не си го изключил като устройство. Долу в ляво на клавиатурата има бутон "Fn". На другите клавиши трябва да търсиш бутон, на който е нарисуван тъчпад. Fn+този бутон включа или изключва тъчпада.

Емо, проблемна е скрол функцията на пада, а не целия пад изобщо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо, проблемна е скрол функцията на пада, а не целия пад изобщо :)

Ами да, не съм прочел пак. Благодаря!  Очакваме постващия да даде точен модел на лаптопа както и с каква ОС е. 

Вероятно е инсталирал грешен драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.