Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Пиша ви за пореден път и ви моля най учтиво да не ми заключвате темата, а да ми решите да оправя проблема, защото ми омръзна да не мога да играя нищо.

Проблема е следния и се случва почти при всяка една хубава игра.

Ето ви пример със Need for speed World

1.Отварям играта и ми излиза отва: http://prikachi.com/images.php?images/160/8162160l.jpg
2, Цъкам на първото Download and Install и ми излиза това: http://prikachi.com/images.php?images/166/8162166q.jpg

Еее та за пореден път, къде е проблема и как да го реша ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ти е описан проблема.Липсват ти тези фрейм уъркове.Това което ти пише да го изтеглиш го пишеш в google и теглиш от някой сайт.На втората снимка ти казва,че не може да се свърже с интернета или страницата за да ги изтегли.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти директен линк от Майкрософт за офлайн инсталатора на .NET Framework 3.5   

http://download.microsoft.com/download/6/0/f/60fc5854-3cb8-4892-b6db-bd4f42510f28/dotnetfx35.exe

Това би трябвало да ти свърши работа.

А по принцип тези допълнителни библиотеки трябва да ги има и на диска на играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не го разбирам как става ?

1. Open Windows Explorer (Windows + E)
  2. Mount the Windows 8 installation ISO you used to install your operating system.  You can do this by right clicking on it and selecting the option Mount. UPDATE: If you have the Windows 8 Installation Disc in your optical drive, then use this instead. However, make sure you change the commands mentioned later to match your optical drive.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Това не го разбирам как става ?

1. Open Windows Explorer (Windows + E)
  2. Mount the Windows 8 installation ISO you used to install your operating system.  You can do this by right clicking on it and selecting the option Mount. UPDATE: If you have the Windows 8 Installation Disc in your optical drive, then use this instead. However, make sure you change the commands mentioned later to match your optical drive.

Ами предполагам се говори за копиране на инсталационния диск на хард диска, примерно ползвайки Daemon Tools. Но предполагам може да се ползва и самият инсталационен диск на Windows  в DVD  устройството, като се променят след това буквите към това устройство. Тоест, май ти трябва инсталационен диск, от който си инсталирал Windows. А дали ще го ползваш от оптичното устройство или чрез Daemon Tools  явно е все едно. Поне аз така разбирам нещата, не съм чел подробно статията, към която ти дадох линк. Иначе бих ти обяснил кое как, ако го бях правил :) Просто следвай стъпките.

Просто трябва да нацелиш правилния път към Windows 8. Ако записвачката ти е на Е, Ползваш буквата Е. Ако Windwos  диска, оригинален и ли ISO  се намира на друго устройство, примерно на H или D,  ползваш буквата, на която е инсталационния диск за Windows 8

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами предполагам се говори за копиране на инсталационния диск на хард диска, примерно ползвайки Daemon Tools. Но предполагам може да се ползва и самият инсталационен диск на Windows  в DVD  устройството, като се променят след това буквите към това устройство. Тоест, май ти трябва инсталационен диск, от който си инсталирал Windows. А дали ще го ползваш от оптичното устройство или чрез Daemon Tools  явно е все едно. Поне аз така разбирам нещата, не съм чел подробно статията, към която ти дадох линк. Иначе бих ти обяснил кое как, ако го бях правил :) Просто следвай стъпките.

Добър вечер, извинявам се за безпокойството и моето нахалство, но ме е яд че си купих хубав лаптоп да цъкам игри, а само с проблеми се занимавам.Ако ви е удобно, ще ви помоля да ми оставите скаип на лично или нещо друго, да ви дам достъп чрез тиим вилъра и да погледнете какъв е проблема. Благодаря предварително.Вие сте ми надеждата.

Редактирано от Венцислав Бориславов. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли аз съм човека, който може да оправи проблема :) Просто намерих линк към грешката, която имате. От там нататък няма какво да правя, защото никога не съм се докосвал дори до Win 8. Предполагам ОС е Win 8? А и доколкото знам, някои лаптопи си теглят сами ОС. Това ли е проблема? Ако е това, аз пак нямам решение. Просто намерете диска, от който е инсталиран Win 8. Ако няма такъв, намерете ISO-то на тоя Win 8,  който може би се намира някъде на хард диска. Ако и това няма, отидете при човека, дето е инсталирал тоя Win 8. 

ПП: Мисля, че ще е по-добре да пуснете питане в темата за Windows 8, ако сте с такъв. Заглавието на тая тема няма нищо общо с проблема и вероятността да не я погледнат хора, които могат да помогнат, е голяма. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.