Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте хора :) реших да сменям Рам-та(сегашната ми в подписа) и съм се спрял на 2x4GB понеже мисля, че 8GB са ми напълно достатъчни...и искам да ги взема с замисъл за напред, понеже в бъдеще ще сменям дъното(в подписа) с [ Asus M5A97 EVO R2.0 ] също така процесора(в подписа) с [ AMD FX-6300 ] и видеото ще се сменя де, че това остаря бая...но не съм се спрял още на нищо за сега...та относно рамта по принцип съм се спрял на тези две възможности 1- http://nikem-bg.net/computer-components/G.SKILL-2x4-RipjawsX-1866M-C8-F3-14900CL8D-8GBXM и 2- http://www.emag.bg/kit-dual-channel-corsair-8gb-2-x-4gb-ddr3-1866mhz-radiator-sin-cmz8gx3m2a1866c9b/pd/ELZ7DBBBM и двете имат XMP но разбрах, че посоченото от мен по-горе дъно има D.O.C.P така, че на сегашното дъно и на 1333/1600Mhz да работят съм OK целта ми е 1866Mhz на новото....та кажете ми според вас коя е по-добрият избор....или ако мислите, че има по добър вариант предложете :) пак за същите пари...или по евтино :D

Редактирано от icaka9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой друг да даде мнение ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

леко скъпички ми идват тези черните :D да речем нещо до 140 лева по-добро от посочените Rippjaw-ки горе дали може да се намери или за тези пари това е най-доброто ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Hero_ Zero75
      Искам да дискутирам с вас два важни въпроса за PvE/Save the World
      Дали PvE/Save the World ще стане част от Battle Royale
      И/Или
      Кога PvE/Save the World ще стане безплатен
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден !!! Имам питане относно въпросните EVENT ID посочени по горе в заглавието Windows 7 Ultimate 64bit (ако е нужно да се знае)
      EVENT 7038 -
      Услуга upnphost не може да влезе като NT AUTHORITY\LocalService с текущо конфигурираната парола, поради следната грешка:
      Заявката не се поддържа.
      За да осигурите правилното конфигуриране на услугата, използвайте конзолната добавка за услуги в конзолата на Microsoft за управление (MMC).
      EVENT ID 7000 - Услуга UPnP Device Host не може да бъде стартирана поради следната грешка:
      Услугата не стартира поради неуспешно влизане.
      EVENT ID 10005 - DCOM got error "1069" attempting to start the service upnphost with arguments "" in order to run the server:
      {204810B9-73B2-11D4-BF42-00B0D0118B56}

• от Bring
      Имам компютър Dell optiplex 7010 имам една плочка рам DDR3 1600mgh на samsung и още две на kingston DDR3 1333 mgh рамта на samsung като размер и начин на направа ми изглежда по-различна от тая на kingston ще бъдели съвместима рамта на kingston с дъното ми на Dell?

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден От известно време (2-3месеца)забелязвам в Event Viewer където е отметката Error ми излиза едно - Schannel : The following fatal alert was received: 40. Търсил съм из разни форуми да опитам да разбера за кво иде реч от какво се получава този error но като цяло не намерих нищо което да ми е от полза И за това мисля,че е време да се обърна за запитване към вас ако някой тук знае нещо да сподели
    • от bomar00
      Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.