Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Телефонът ми е Samsung Galaxy S3 Mini GT-I8190 с версия на Андроид 4.1.2. Проблемът е там, че когато включа телефона към компютъра чрез USB, не се появява устройството (телефона) в моят компютър, там да си вляза, да прехвърлям файлове, или пък да трия... А долу вдясно при хардуера ( USB кабелчето с бяло тикче в зелен кръг ) го има, но под името Android, а на лаптопа като свържа телефона там долу вдясно пише модела на телефона (GT-I8190) и от лаптопа имам достъп до телефона, прехвърлям, трия... Явно проблемът е в компютъра, идеи за оправяне ? Преди 1 седмица всичко беше наред при компютъра... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в настройките на телефона пускаш ли Settings->Developer Options->USB Debugging

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 път го пуснах, но сега е спряно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от blondin40
      Здравейте , 

Опитвам се да инсталирам нов уин7 но не ми засича мишката и клавиатурата при страницата на инсталацията , а във биоса и 2-те ги има и си работят идеи как да се оправи ?
    • от Obscurity
      Малко помощ че тея дни съм решил да сменям телефона.Смятам да го взимам на изплащане
      За в момента съм се спрял на nokia 7 plus ,влече ме това понеже казват бил със чист андроид,не знам какви са му предимствата ново е за мен и бих го пробвал също така и като параметри ми допадна .
      Заслужава ли си парите,какви са минусите на плюса
      Чудя се и за тези със две сим карти би било добре за мен,но дали втората карта не е за сметка на нещо друго
      Повече ще ползвам телефона като mp3 player 
      Трябва ми някое телефонче със добра производителност и яка батерия
      Камерата не ми е приоритет
      Евентуално ако може да предложите нещо друго
      Благодаря предварително
    • от Иван 12
      Здравейте , търся си телефон до 400 лева. За сега съм се спрял на Samsung Galaxy J6 2018 и ASUS Zenfone Max Pro. 
    • от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.