Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам въпрос относно инсталирането на драйвери за видео картата. А по-конкретно от страницата секция download кое трябва да сваля само Suite пакета или всичко ?

Страницата на картата е тази  http://www.sapphiretech.com/presentation/product/product_index.aspx?psn=0001&pid=351&lid=1#

Прилагам и снимка със опциите за сваляне - тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На всеки един "+" като натиснеш ти дава подробна информация за какво служи самия драйвер и какво съдържа. Ти сам може да си прецениш.

По принцип аз инсталирам само драйвера. Всякакви други инструменти или друга информация просто не я инсталирам, защото това машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A ако инсталирам само сюите пакета това ще се отрази ли негативно на игрите и филмите и някой може ли да ми разясни какво е Хидра вижън?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, имам въпрос относно инсталирането на драйвери за видео картата. А по-конкретно от страницата секция download кое трябва да сваля само Suite пакета или всичко ?

Страницата на картата е тази  http://www.sapphiretech.com/presentation/product/product_index.aspx?psn=0001&pid=351&lid=1#

Прилагам и снимка със опциите за сваляне - тук

За теб ще е най-лесно така: autodetectutility и кликваш в/у бутона Download.

HYDRAVISION

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За теб ще е най-лесно така: autodetectutility и кликваш в/у бутона Download.

HYDRAVIS

Благодаря ти.И последен може би малко глупав въпрос ако при инсталирането на каталиста объркаш нещо при избора на карта, там където се избира десттоп графики, серия и т.н тоест ако свалиш грешен драйвер ще се инсталира ли или не? Че се чудя дали съм избрал правилно? Инсталирал съм драйвера искам да кажа.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти.И последен може би малко глупав въпрос ако при инсталирането на каталиста объркаш нещо при избора на карта, там където се избира десттоп графики, серия и т.н тоест ако свалиш грешен драйвер ще се инсталира ли или не? Че се чудя дали съм избрал правилно? Инсталирал съм драйвера искам да кажа.

Ще се инсталира, но нали затова ти дадох линк да си свалиш директно драйвъра определен от тулчето на АМД и да го инсталираш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.