Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Един приятел ми я даде.Като сложа флашката на компа (Windows 8.1) ми казва, че трябва да се форматира.Опитах да я форматирам с уйндоуският начин, но ми дава грешка, че имало защита против записване.Проверих няма бутонче за такава цел на самата флашка.Опитах да я сканирам за грешки с Auslogic Bootspeed,но ми каза директно, че нямало.Опитах да я сканирам и със Rufus, но и тя ми казва, че има защита против запис.Френда каза, че до последно е слушал на нея в колата си и изведнъж е дала грешка not supported или нещо такова.Не знам, колко гигабайта е понеже френда не помни, а и на флашката не пише понеже лепенката се е разлепила или надписа е изтрит.
Дайте някаква идея какво да опитам, не ми казвайте направо да я хвърлям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://hddguru.com/software/HDD-LLF-Low-Level-Format-Tool/

Пробвай с тази програма. Платена е но лимита който налага не е проблем в твоят случай.

Ако не стане пробвай под линукс ако не стане дай 10 лева и си вземи нова която с сигурност ще е по-добра от тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Контролера е локнал достъпа до паметта..... Дай PID и VID на въпросното устройство...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

http://hddguru.com/software/HDD-LLF-Low-Level-Format-Tool/

Пробвай с тази програма. Платена е но лимита който налага не е проблем в твоят случай.

Ако не стане пробвай под линукс ако не стане дай 10 лева и си вземи нова която с сигурност ще е по-добра от тази.

Излиза ми

This device cannot be accessed because it is smaller than 65535

Контролера е локнал достъпа до паметта..... Дай PID и VID на въпросното устройство...

Понеже ми намира две USB Mass Storage Device (което не разбирам защо понеже съм включил само една флашка към компа) ти ги казвам и двете.

Едното е към Port_#0005.Hub_#0005

USB\VID_058F&PID_9360&REV_0100

USB\VID_058F&PID_9360

А другото е Port_#0001.Hub_#0004

USB\VID_1AA6&PID_0201&REV_1000

USB\VID_1AA6&PID_0201

Редактирано от tyrboman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже ми намира две USB Mass Storage Device (което не разбирам защо понеже съм включил само една флашка към компа) ти ги казвам и двете.

Едното е към Port_#0005.Hub_#0005

USB\VID_058F&PID_9360&REV_0100

USB\VID_058F&PID_9360

А другото е Port_#0001.Hub_#0004

USB\VID_1AA6&PID_0201&REV_1000

USB\VID_1AA6&PID_0201

Първото трябва да е card reader на Acer Aspire T120A, ако правилно предполагам...

Второто е изтрещялата noname-ка eFortune с USBest U201x контролер. По долу прикачам production tool за нея... Виж дали я открива коректно, но не бързай с разцъкването, за да не я "застреляш" преждевременно. Качи един шот от tool-а, ако я открие и после ще мъдрим ръководство за употреба :)

Edit: Поради големината на архива - ето ти направо линк

Редактирано от LinKuei (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първото трябва да е card reader на Acer Aspire T120A, ако правилно предполагам...

Второто е изтрещялата noname-ка eFortune с USBest U201x контролер. По долу прикачам production tool за нея... Виж дали я открива коректно, но не бързай с разцъкването, за да не я "застреляш" преждевременно. Качи един шот от tool-а, ако я открие и после ще мъдрим ръководство за употреба :)

Edit: Поради големината на архива - ето ти направо линк

Това излиза и повечето бутончета са неактивни.

Capture10_6_2015_16_18_50.jpg

image hosting without account

П.П. Оправих се.Мерси на отзовалите се.

Редактирано от tyrboman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.