Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да флашна firmware-a на Linksys WRT54GC ver.2.0 рутер, защото от време на време забива и предполагам, че е някакъв софтуерен бъг. В момента е с версия 1.01.6 и никъде не мога да намеря, защото е стар модел и вече на сайта на Линксис ги няма файловете. За съжаление този модел не поддържа други алтернативи като DD-WRT и т.н. 

Ако някой може да ми даде линк или пък има такъв рутер и може да ми направи backup image ще съм благодарен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Намерих ти това и дано ти свърши работа. Преди да обновиш си бекъпни стария за всеки случай http://www.filedropper.com/wrt54gcfw1028

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела е доста остарял, в същото време и слабичък. Въобще не си струва труда да се флашва с какъвто и да е фърмуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих ти това и дано ти свърши работа. Преди да обновиш си бекъпни стария за всеки случай http://www.filedropper.com/wrt54gcfw1028

И с този ми показва " Error: Upgrade file is not the correct type or version for this device. Upgrade failed.Please obtain the correct file and try again." както при другите, които намирам в нета. 

Модела е доста остарял, в същото време и слабичък. Въобще не си струва труда да се флашва с какъвто и да е фърмуер.

Така е, аз отдавна не го ползвам, но го държа за резервен, защото обикновено рутерите се прецакват все в почивни дни и гледам да имам нещо, а с което да закрепя положението, докато отворят магазините на другия ден :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.