Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да запитам, какъв е начина да се създаде банка в България ? какви са етапите през, които трябва да се мине, документите или поне ако някой може да сподели някакво четиво към, което да се насоча, ще бъда много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да запитам, какъв е начина да се създаде банка в България ? какви са етапите през, които трябва да се мине, документите или поне ако някой може да сподели някакво четиво към, което да се насоча, ще бъда много благодарен.

От страна на БНБ (юридическа страна на въпроса) можете да започнете четенето си от тук: http://www.bnb.bg/BankSupervision/BSFinansInstitution/BSFIRegistrers/BSFIRegistration/index.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е такава тема във форум не очаквах.  :no-no:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Е такава тема във форум не очаквах.  :no-no:

Аз колко теми и от друг характер не съм очаквал, но за голямо нещастие ги има в точно този форум.

А по темата. Не си представям реално да има човек, който се интересува да създава банка и да пита във форум! Гледам го питащият, се е регистрирал през 2007 година, но си е сменил ника и това му е първи пост с този ник. Доколко е правилно да му е "прегледан" постът (както администрацията реши) е друг въпрос.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.