Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, исках да попитам за телевизор който наскоро го видях тук .Стори ми се добра оферта , за това питам вас дали си струва.Търся 55 инчов телевизор.Приятен ден!

Редактирано от zzzzz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с това UHD бе хора! Четете, ходете, гледайте и тествайте ( с флашки, не да гледате пуснат демо сигнал...)

За тези пари можеш да вземеш най-добрия телевизор за 2014 година:

SAMSUNG UE-55H7000 3D LED

и да се наслаждаваш на добро черно, каквото малко LED телевизори могат да предложат и страхотна картина, а не да си скубеш косите като занесеш това LG в къщи пускайки го на кабеларката...

Ей, туй рекламата, маркетинга и целта за продажби си ебаломамата верно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично мога да ви убедя, че доброто черно наистина подобрява картината. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Извинявайте, само питах, не е нужно да ми се карате.То за това се казва форум за да се питат нещата...Мога да кажа, че съм компетентен достатъчно...За 2400лв 4к 55 инчов телевизор трудно се намира. Навсякъде пише, че е лошо да купуваш 4к- но ако струва приемливо защо не..Леко преувеличаваш за разликата между самсунг и лг.Но такава има.Дръж се по нормално...

Редактирано от zzzzz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е къде видяхте да се карам !?

Ако бяхте така любознателен и четяхте можеше да погледнете последните няколко теми в раздела и да разберете за какво става въпрос.Има коментари, линкове към по-обширни теми за тези UHD телевизори и т.н.т. ...

И не говоря за разликата между Samsung и LG като марки, ами визирам конкретните модели...

Когато не Ви отговори никой се сърдите и след ден-два пускате пост от  сорта "Няма ли никой да отговори".

Като Ви се казва да четете пак се сърдите и го приемате за каране.

Ами да-май и аз вече се чувствам ненормален, че плещя едно и също и съм заприличал на грамофон.Замислям се сериозно дали да не взема да се държа по-нормално.

Коментарите ми (караниците) по темата приключиха.

Сори, ако сте засегнат и лека вечер.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много правилно си се ориентирал , половин година след теб съм си го харесал и цената е 2499 лв в технополис, като имам плазма панасоник 42st50

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.