Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

ЗНачи в кошчето сложих около 20 гб филми, след това сложих още 20 гб някъде една папка и директно ми я изтри без да отиде в коша.. защо така? Смисъл първите папки с филми си бяха в коша а тая голяма папка от 20 гб с едид хд сериал директно ме пита yes or no и като натиснах yes мислих, че ще отиде в коша а то го изтри, а за другите не ме питаше с yes or no директно си отиваха в коша. Коша явно не може да побере повече от 20-30 гб и ги трие другите ли как стоят нещата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С две думи коша има лимит колко гб да съхранява,и след като премине тоя лимит,като решиш да пратиш друго в коша,го изтрива директно,без да го прехвърля там.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пробвах една папка 25 гб пита ме, че коша не може да я побере и ще я изтрие с yes or no това е като приплазна папката към коша, после пробвах на друг комп с над 30 гб папки приплъзнах ги и директно ги изтри, а тия папки ми трябваха, защо на другия комп неме пита че коша няма място и ще ги изтрие а ги изтри директно... уФ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че като искаш да си ги върнеш,ползвай някоя програма за възтановяване на данните,аз се сещам за Recuva която е безплатна,но има и други който са платени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пробвах една папка 25 гб пита ме, че коша не може да я побере и ще я изтрие с yes or no това е като приплазна папката към коша, после пробвах на друг комп с над 30 гб папки приплъзнах ги и директно ги изтри, а тия папки ми трябваха, защо на другия комп неме пита че коша няма място и ще ги изтрие а ги изтри директно... уФ

Може да погледнеш настройките на кошчето със десен бутон=>свойства!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не въпроса ми е , защо на единия комп който пробвах пише this folder is too large for the recycle bin, и ме пита с yes or no дали перманентно ще се изтрие демек. щото няма място, пробвах на друг комп пак с голям файл и вместо да изпише тва съпбщение то само с приплъзване в коша просто изчезнаха, без да ми изпише че е прекалено голямо и ще го изтрие без да отиде в коша. как мога да настроя тоя комп, да изписва, както при първия без да трие директно

И двата компа са с 1 и същ уин и настройки.

това ми е странното

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има настройка, при която диалога за изтриване не се появява

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бачо киро ти е писал - десен бутон-свойства и там с плъзгача избираш процент от харда за размер на кошчето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има настройка, при която диалога за изтриване не се появява

Коя е , да ми кажете ако може

бачо киро ти е писал - десен бутон-свойства и там с плъзгача избираш процент от харда за размер на кошчето.

ВИдях го това, трябва ми по- горното като пусна 30 гб например да ме пита, и да казва, че ги трие перманентно с yes or no а не да ги трие ей така само при приплъзване до коша, както по горе съм писал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е , да ми кажете ако може

ВИдях го това, трябва ми по- горното като пусна 30 гб например да ме пита, и да казва, че ги трие перманентно с yes or no а не да ги трие ей така само при приплъзване до коша, както по горе съм писал

Там е настройката, в свойствата на кошчето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де и 2 та компа са с 1 и съща настройка, като сложа в коша на единия мн гб файлове ме пита дали да ги трие директно, а на другия директно ги трие без това съобщение, това не мога да разбера. и 2 та са с една и съща настройка на коша там е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де и 2 та компа са с 1 и съща настройка, като сложа в коша на единия мн гб файлове ме пита дали да ги трие директно, а на другия директно ги трие без това съобщение, това не мога да разбера. и 2 та са с една и съща настройка на коша там е проблема.

Дай снимка на свойствата и на двата компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.