Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся телефон с 5 или 8 mpx камера, добър и силен звук за песни и сърфиране в интернет. Също така ми трябва за 5-6 игрици, които да разцъквам.

Спрял съм се на тези три избора, искам да ми кажете кой вариант е по добрия.

Samsung Galaxy S3 Neo: http://www.emag.bg/mobilen-telefon-sams ... Cbefw_wcBB

Nokia Lumia 630: http://www.emag.bg/mobilen-telefon-noki ... oCtmjw_wcB

Sony Xperia M2: http://www.emag.bg/mobilen-telefon-sony ... oC9afw_wcB

Основно телефона ще е за сърфиране в интернет слушане на музика и малко игрички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S3 Neo-то е по-мощно.

Освен това, Neo-то има хубав подобрен Super Amoled (по-ярък от на оригиналният S3).

Не е зле да кажеш и игрите които ще играеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз и съпругата ми си взехме телефони по едно и също време , от един и същи клас !

Моя е Samsung Galaxy duo който впоследствие разбрах че е произведен във Виетнам и

излезе пълен боклук !

Нейният е Sony Xperia tipo , китайско производство ,но излезе  - ЖЕЛЕЗЕН !

Така че внимавай на каква "тояга" ще налетиш . . !?

Но това че си тръгнал да търсиш консултации е добре и може да те предпази да не 

предприемеш някоя глупост !

Редактирано от scorpion_55 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и съпругата ми си взехме телефони по едно и също време , от един и същи клас !

Моя е Samsung Galaxy duo който впоследствие разбрах че е произведен във Виетнам и

излезе пълен боклук !

Нейният е Sony Xperia tipo , китайско производство ,но излезе  - ЖЕЛЕЗЕН !

Така че внимавай на каква "тояга" ще налетиш . . !?

Но това че си тръгнал да търсиш консултации е добре и може да те предпази да не 

предприемеш някоя глупост !

Човек, това са по-долен клас смартфони. Иначе, един приятел има M2, картината е меко казано кофти като поставя самсунга до него.

Иначе, авторе и двата телефона (m2 и s3 neo) са с енергоспестяващи процесори и са по-скоро за бизнес, но не пречи да се играят игрички. Кажи игра която искаш да тествам, ще я тествам. (s3 neo)

П.П. Притежавам едносимовата версия която е малко по-мощна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледай също и Lenovo A6000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение че се продава ТОВА , не знам защо се занимавате с глупости  :eek:   :(

Също и Xiaomi RedMi Note 4G

Редактирано от snipi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я хвърли едно око ако искаш, малко по-скъпичко е от неото, но е по-нов модел и сигурно ще има ъпдейт до лолипоп и ще пристигне с новия HTC sens 7 : http://www.emag.bg/mobilen-telefon-htc-desire-620-g-dual-sim-8gb-siv-desire-620-grey/pd/DRRTYMBBM/

На неото само Рам паметта му е с 512 повече!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG G3 S 8GB

Motorola Moto G2

За игри са идеални, камерите им са по 8 Mpx, големи екрани за удобство, ъпдейт до последната версия на ОС - 5.x Lollipop и т.н....

Въпреки че ми харесват Samsung, S3 Neo не ми се струва много подходящ. Sony-то и Lumia-та не искам да коментирам, нека някой друг сподели.

Lenovo става, може и тях да разгледате - достатъчно производителни за по-малък бюджет.

Xiaomi - добри са, но не знам колко се чака при поръчка.

HTC Desire 620 - хубав модел който съм разцъквал, но не ме впечатли особено.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение че се продава ТОВА , не знам защо се занимавате с глупости  :eek:   :(

Също и Xiaomi RedMi Note 4G

На човека може да не му се занимава с Китай. Особено после ако се наложи да ползва гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На човека може да не му се занимава с Китай. Особено после ако се наложи да ползва гаранцията.

Мейзу М1 ноут се продава и в България, с гаранция и т.н.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Нейният е Sony Xperia tipo , китайско производство ,но излезе  - ЖЕЛЕЗЕН !...

И аз бях силно впечатлен от Tipo, та купих 3 броя. Работеха безукорно малко над 1/2 година, а после почнаха рязко да им падат батериите, та вместо 4-5 дни, да държат по 4-5 часа. Пратих ги на ремонт, стана още по-зле, та накрая ги продадох с 300 зора в ТМ за ваучери, не забогатях.

Качествен звук търси в моделите HTC, те ползват Beats Audio и звукът е много добър, ако се ползват и качествени слушалки, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз бях силно впечатлен от Tipo, та купих 3 броя. Работеха безукорно малко над 1/2 година, а после почнаха рязко да им падат батериите, та вместо 4-5 дни, да държат по 4-5 часа. Пратих ги на ремонт, стана още по-зле, та накрая ги продадох с 300 зора в ТМ за ваучери, не забогатях.

Качествен звук търси в моделите HTC, те ползват Beats Audio и звукът е много добър, ако се ползват и качествени слушалки, разбира се.

Човека не е казал от какво иска качествен звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв Китай  бре. Магазина е чешки, а ако не знаеш Чехия е в ЕС. Пристига за 3-4 дни до БГ с GLS, a за UK  с DHL. Като цяло до БГ доставката е много по-евтина. Поръчвали сме и за 2-те страни. Гаранцията е 1 година, за 2-ра се доплаща  много малко.Гаранцията важи за целия ЕС, в БГ се покрива от Мост. Но аз препоръчвам, при проблем да се връща до Чехия. Във всички случаи ще стане по-бързо и по качествено, като ги знам тези от Мост ..........  :shock11:

HTC наистина предлагат качествен звук , но вече не е Beats , a Dolby. И то по-скъпите модели ;)

Редактирано от snipi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека не е казал от какво иска качествен звук.

Ти как разбираш това?

...Търся телефон с 5 или 8 mpx камера, добър и силен звук за песни

...HTC наистина предлагат качествен звук , но вече не е Beats , a Dolby. И то по-скъпите модели ;)

Ами ОК, моите не са скъпи, но пак са с Beats, който е достатъчно добър, поне доста над повечето от останалите. Новата система едва ли е по-калпава от старата - не че не е възможно, но не вярвам да си намъкнат такъв автогол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ОК, моите не са скъпи, но пак са с Beats, който е достатъчно добър, поне доста над повечето от останалите. Новата система едва ли е по-калпава от старата - не че не е възможно, но не вярвам да си намъкнат такъв автогол.

Значи модела ти е стар. От известно време HTC вече не работят  с Beats.В нито един от новите серии смартфони не се слага Биитс Аудио.  A относно Dolby , за мен те са по-удачния избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора пусна темата и изчезна. За*бете го това Beats audio, няма по-смотан бас. Реално погледнато най-хубавия звук, който съм чувал от телефон беше от Nokia N73 Music Edition и то с оригиналните слушалки от mp3 файл 320 kbps. Нищо, което съм слушал от мобилен апарат след това не се доближава дори малко. И не си заслужава от чужбина да се купува телефон, в България вече има достатъчен избор от почти всичко (освен най-новото в сферата разбира се), за да се занимавате с куриери при гаранционни приемания и тн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти как разбираш това?

А от къде си сигурен че не става дума за добър и силен звук на слушалки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от slavcho hadjiyata
      Здравейте приятели с днешна дата! Предупреждавам Ви:
      Внимавайте с Интернет!
      Защо казвам това? Защото днес мой много близък човек си забрави телефона и отиде на работа. Обади ми се с молба да го включа да се зарежда. Започнах да натискам копчетата му, за да видя състоянието на батерията. Появи се надпис „Телефонът се отключва с пръстов отпечатък“. Реших да го погъделичкам с моя.
      Очаквано изписа „Неуспешен опит.“ Но добави един прозорец, където беше публикувана моята снимка , Интернет и името ми. Както знаете аз не съм инкогнито в Интернет, а с физиономията си и с името си. Телефонът ме позна!?!
      БЯХ ИЗУМЕН!
      Вариантите са два:
      1.Моят отпечатък се намира единствено в Националната здравна каса, тъй като го положих веднъж, когато се лекувах в пловдивската болница „Света Мина“, по времето на министър Москов. Вероятно си спомняте, че той въвеждаше такава практика-вместо болният да разнася лични документи от кабинет на кабинет(които лесно може да загуби, най-вече защото априори е притеснен и вероятно разсеян), да се изисква от него само полагане на пръстов отпечатък.
      Вероятно въпросният телефон е направил връзка с касата.
      2.Чрез една от камерите си, телефонът е разпознал физиономията ми. Не познавам в подробности технологията на заключване на телефона с пръстов отпечатък, респективно дали тогава се включват камерите му, затова не съм сигурен дали е това.
      Приятели, ако ми позволите ще перефразирам Апостола: „ИНТЕРНЕТ Е В НАС И НИЕ СМЕ ВЪВ ИНТЕРНЕТа“
      Пазете се от Интернет и бъдете здрави!
    • от Obscurity
      Малко помощ че тея дни съм решил да сменям телефона.Смятам да го взимам на изплащане
      За в момента съм се спрял на nokia 7 plus ,влече ме това понеже казват бил със чист андроид,не знам какви са му предимствата ново е за мен и бих го пробвал също така и като параметри ми допадна .
      Заслужава ли си парите,какви са минусите на плюса
      Чудя се и за тези със две сим карти би било добре за мен,но дали втората карта не е за сметка на нещо друго
      Повече ще ползвам телефона като mp3 player 
      Трябва ми някое телефонче със добра производителност и яка батерия
      Камерата не ми е приоритет
      Евентуално ако може да предложите нещо друго
      Благодаря предварително
    • от Иван 12
      Здравейте , търся си телефон до 400 лева. За сега съм се спрял на Samsung Galaxy J6 2018 и ASUS Zenfone Max Pro. 
    • от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте!
      Днес за първи път получих следното съобщение относно активиране на защитата на литиево-полимерната батерия на моя телефон. Стори ми се странно, защото се активира при сравнително висока температура (11-12 градуса) по време на зареждане. 

Реших да прочета някой ред относно батерията на устройството и намерих следната информация: 

Та искам да попитам, тази защита нормално ли е да се активира при толкова висока температура? В крайна сметка 11 градуса не са нищо, на фона на условията, в които би трябвало да функционират тези устройства в далеч по-студени части на света. Ползвал съм други устройства на далеч по-ниски температури от тази, без абсолютно никакви проблеми, та ми с стори странно активирането на този вид защита. Възможно ли е да се е активирала поради софтуерен или хардуерен проблем, или е напълно нормално? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.