Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся телефон с 5 или 8 mpx камера, добър и силен звук за песни и сърфиране в интернет. Също така ми трябва за 5-6 игрици, които да разцъквам.

Спрял съм се на тези три избора, искам да ми кажете кой вариант е по добрия.

Samsung Galaxy S3 Neo: http://www.emag.bg/mobilen-telefon-sams ... Cbefw_wcBB

Nokia Lumia 630: http://www.emag.bg/mobilen-telefon-noki ... oCtmjw_wcB

Sony Xperia M2: http://www.emag.bg/mobilen-telefon-sony ... oC9afw_wcB

Основно телефона ще е за сърфиране в интернет слушане на музика и малко игрички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S3 Neo-то е по-мощно.

Освен това, Neo-то има хубав подобрен Super Amoled (по-ярък от на оригиналният S3).

Не е зле да кажеш и игрите които ще играеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз и съпругата ми си взехме телефони по едно и също време , от един и същи клас !

Моя е Samsung Galaxy duo който впоследствие разбрах че е произведен във Виетнам и

излезе пълен боклук !

Нейният е Sony Xperia tipo , китайско производство ,но излезе  - ЖЕЛЕЗЕН !

Така че внимавай на каква "тояга" ще налетиш . . !?

Но това че си тръгнал да търсиш консултации е добре и може да те предпази да не 

предприемеш някоя глупост !

Редактирано от scorpion_55 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и съпругата ми си взехме телефони по едно и също време , от един и същи клас !

Моя е Samsung Galaxy duo който впоследствие разбрах че е произведен във Виетнам и

излезе пълен боклук !

Нейният е Sony Xperia tipo , китайско производство ,но излезе  - ЖЕЛЕЗЕН !

Така че внимавай на каква "тояга" ще налетиш . . !?

Но това че си тръгнал да търсиш консултации е добре и може да те предпази да не 

предприемеш някоя глупост !

Човек, това са по-долен клас смартфони. Иначе, един приятел има M2, картината е меко казано кофти като поставя самсунга до него.

Иначе, авторе и двата телефона (m2 и s3 neo) са с енергоспестяващи процесори и са по-скоро за бизнес, но не пречи да се играят игрички. Кажи игра която искаш да тествам, ще я тествам. (s3 neo)

П.П. Притежавам едносимовата версия която е малко по-мощна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледай също и Lenovo A6000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение че се продава ТОВА , не знам защо се занимавате с глупости  :eek:   :(

Също и Xiaomi RedMi Note 4G

Редактирано от snipi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я хвърли едно око ако искаш, малко по-скъпичко е от неото, но е по-нов модел и сигурно ще има ъпдейт до лолипоп и ще пристигне с новия HTC sens 7 : http://www.emag.bg/mobilen-telefon-htc-desire-620-g-dual-sim-8gb-siv-desire-620-grey/pd/DRRTYMBBM/

На неото само Рам паметта му е с 512 повече!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG G3 S 8GB

Motorola Moto G2

За игри са идеални, камерите им са по 8 Mpx, големи екрани за удобство, ъпдейт до последната версия на ОС - 5.x Lollipop и т.н....

Въпреки че ми харесват Samsung, S3 Neo не ми се струва много подходящ. Sony-то и Lumia-та не искам да коментирам, нека някой друг сподели.

Lenovo става, може и тях да разгледате - достатъчно производителни за по-малък бюджет.

Xiaomi - добри са, но не знам колко се чака при поръчка.

HTC Desire 620 - хубав модел който съм разцъквал, но не ме впечатли особено.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение че се продава ТОВА , не знам защо се занимавате с глупости  :eek:   :(

Също и Xiaomi RedMi Note 4G

На човека може да не му се занимава с Китай. Особено после ако се наложи да ползва гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На човека може да не му се занимава с Китай. Особено после ако се наложи да ползва гаранцията.

Мейзу М1 ноут се продава и в България, с гаранция и т.н.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Нейният е Sony Xperia tipo , китайско производство ,но излезе  - ЖЕЛЕЗЕН !...

И аз бях силно впечатлен от Tipo, та купих 3 броя. Работеха безукорно малко над 1/2 година, а после почнаха рязко да им падат батериите, та вместо 4-5 дни, да държат по 4-5 часа. Пратих ги на ремонт, стана още по-зле, та накрая ги продадох с 300 зора в ТМ за ваучери, не забогатях.

Качествен звук търси в моделите HTC, те ползват Beats Audio и звукът е много добър, ако се ползват и качествени слушалки, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз бях силно впечатлен от Tipo, та купих 3 броя. Работеха безукорно малко над 1/2 година, а после почнаха рязко да им падат батериите, та вместо 4-5 дни, да държат по 4-5 часа. Пратих ги на ремонт, стана още по-зле, та накрая ги продадох с 300 зора в ТМ за ваучери, не забогатях.

Качествен звук търси в моделите HTC, те ползват Beats Audio и звукът е много добър, ако се ползват и качествени слушалки, разбира се.

Човека не е казал от какво иска качествен звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв Китай  бре. Магазина е чешки, а ако не знаеш Чехия е в ЕС. Пристига за 3-4 дни до БГ с GLS, a за UK  с DHL. Като цяло до БГ доставката е много по-евтина. Поръчвали сме и за 2-те страни. Гаранцията е 1 година, за 2-ра се доплаща  много малко.Гаранцията важи за целия ЕС, в БГ се покрива от Мост. Но аз препоръчвам, при проблем да се връща до Чехия. Във всички случаи ще стане по-бързо и по качествено, като ги знам тези от Мост ..........  :shock11:

HTC наистина предлагат качествен звук , но вече не е Beats , a Dolby. И то по-скъпите модели ;)

Редактирано от snipi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека не е казал от какво иска качествен звук.

Ти как разбираш това?

...Търся телефон с 5 или 8 mpx камера, добър и силен звук за песни

...HTC наистина предлагат качествен звук , но вече не е Beats , a Dolby. И то по-скъпите модели ;)

Ами ОК, моите не са скъпи, но пак са с Beats, който е достатъчно добър, поне доста над повечето от останалите. Новата система едва ли е по-калпава от старата - не че не е възможно, но не вярвам да си намъкнат такъв автогол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ОК, моите не са скъпи, но пак са с Beats, който е достатъчно добър, поне доста над повечето от останалите. Новата система едва ли е по-калпава от старата - не че не е възможно, но не вярвам да си намъкнат такъв автогол.

Значи модела ти е стар. От известно време HTC вече не работят  с Beats.В нито един от новите серии смартфони не се слага Биитс Аудио.  A относно Dolby , за мен те са по-удачния избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора пусна темата и изчезна. За*бете го това Beats audio, няма по-смотан бас. Реално погледнато най-хубавия звук, който съм чувал от телефон беше от Nokia N73 Music Edition и то с оригиналните слушалки от mp3 файл 320 kbps. Нищо, което съм слушал от мобилен апарат след това не се доближава дори малко. И не си заслужава от чужбина да се купува телефон, в България вече има достатъчен избор от почти всичко (освен най-новото в сферата разбира се), за да се занимавате с куриери при гаранционни приемания и тн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти как разбираш това?

А от къде си сигурен че не става дума за добър и силен звук на слушалки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от hhumpff
      Здравейте!
      Имам няколко въпроса свързани с една стара система Сони MHC-GRX8, която имам. Поради неясна за мен причина, когато включа източник MP3 Player или звук от телефона си към някой от входовете на системата посредством Jack Cinch AUX Audio кабел звука е много тих (5 пъти по-слаб от звука при радио или CD режим на работа). Въпроса ми е мога ли да ползвам входа за микрофон, които е по чувствителен без това да е опасно за системата както и заизточника -  телефона или МР3 плеъра, ако се ползва 3,5мм към 6,3мм кабел(мъжки/мъжки).
      Втория ми въпрос е свързан с поставянето на блутут платка вътре в системата, която да работи като източник вместо CD или касетния дек. В момента я ползвам само на радио режим. Възможно ли е да се направи и можете ли да ми дадете идея за някаква ориентировъчна цена за платката и труда.
      Системата има много хубави 8ома колони и ми харесва като звук, но морално е остаряла. Има ли смисъл да се прави такъв ъпгрейд, или да си закупя един евтин усилвател с вграден блутут (от типа на Nobsound TPA3116)
      Благодаря предварително на тези, които ми отговорят или проявят интерес по темата!
    • от Yuriy Ivanov
      Здравейте имам един стар Радио Телефон Harvest ht-3 и искам да си го ползвам на Село защото няма обхват на Мобилните Оператори та въпроса ми е работи но Слушалката се чува едвам,едвам дори и на най силна степен пробвах да сменя Говорителя но резултата е същия от какво може да е това Благодаря ви за Вниманието!
    • от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
    • от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.