Премини към съдържанието
syom1

Отдалечен достъп до WiFi-IP камера за видеонаблюдение.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Купих си WiFi-IP камера ,но се оказа,че IP адресът ми е динамичен!

Съществува ли начин,да комуникирам с камерата от разстояние,при положение,че адресът ми е динамичен?

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Купих си WiFi-IP камера ,но се оказа,че IP адресът ми е динамичен!

Съществува ли начин,да комуникирам с камерата от разстояние,при положение,че адресът ми е динамичен?

Благодаря.

Проверете дали поддържа нещо от рода на no-ip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете дали поддържа нещо от рода на no-ip

Не съм на Ти с камерите,но ще кажа модела на камерата.Може би ще разберете повече от мен.Камерата е AXIS M1034-W Network Camera

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм на Ти с камерите,но ще кажа модела на камерата.Може би ще разберете повече от мен.Камерата е AXIS M1034-W Network Camera

Нямате ли някаква документация с камерата? На сайта няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление не мярнах нищо такова. АКо можете да сложите маршрутизатор повечето поддържат подобни сайтове за динамични имена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление не мярнах нищо такова. АКо можете да сложите маршрутизатор повечето поддържат подобни сайтове за динамични имена

Аз имам рутер TP-Link WR 941n, но не знам какви настройки трябва да направя за да вляза през него във видеокамерата примерно от друго населено място.Ще ви бъда задължен,ако ми подскажете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам рутер TP-Link WR 941n, но не знам какви настройки трябва да направя за да вляза през него във видеокамерата примерно от друго населено място.Ще ви бъда задължен,ако ми подскажете!

1. трябва да пренасочите адреса на камерата към външната мрежа (port forward/NAT)

2. след това настройте no-ip, dyndns или нещо такова. Не знам за конкретния маршрутизатор къде се намира

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.