Премини към съдържанието
Csyou

Лаптопът ми умря , дори LED светлините не светят.

Препоръчан отговор

Здравейте , имам лаптоп acer E1-522 , вчера когато се опитах да инсталирам една програма , той тотално умря дори LED светлините не работят. Опитах се да го "хард ресетна" , но уви нищо. Когато го отворих нито миришеше на изгорено , нито видях следи. (Гаранция няма!)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LED светлините , нали ако има захранване трябва да светят? А те не светят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам лаптоп acer E1-522 , вчера когато се опитах да инсталирам една програма , той тотално умря 

Моите съболезнования smiley_emoticons_segen.gif. Кога ще е погребението?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам лаптоп acer E1-522 , вчера когато се опитах да инсталирам една програма , той тотално умря дори LED светлините не работят. Опитах се да го "хард ресетна" , но уви нищо. Когато го отворих нито миришеше на изгорено , нито видях следи. (Гаранция няма!)

Изобщо дава ли някакви признаци на живот ?! Загрявал ли е доста, какви програми са били пускани на него, чистен ли е ? Има доста голям шанс наистина да е отишъл на оня свят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А адаптера жив ли е? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А адаптера жив ли е? :)

Дори да не е жив, батерията никога не пада точно до край, а изключва лаптопа когато почти е свършила. След като почти е свършила и се опитва да включи лаптопа, той за малко се включва и веднага се изключва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори да не е жив, батерията никога не пада точно до край....

А каква гаранция има,че и батерията не е умряла?На първо време се очертава,изгорял адаптер на захранването.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адаптера е жив да , бил е чистен не ми е загрявал , вчера просто както инсталирах LOL и умря. През цялото време не е давал признак ,че нещо не е наред да забива , да шуми много и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извади батерията и пробвай без нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игра значи... преди играл ли си игри и с какви настройки ? Може те да са го утепали...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играно е на него , но пак казвам не е имало някъква характерна черта ,която да ми подскаже, че има проблем.Лаптопът работеше добре до последно, изведнъж стана нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играно е на него , но пак казвам не е имало някъква характерна черта ,която да ми подскаже, че има проблем.Лаптопът работеше добре до последно, изведнъж стана нещо.

Носите лаптопа в сервиз като за начало да се провери зарядното. Ако то е наред се прави и преглед на лаптопа. Има вероятност ремонта да излезе доста солено и да е време да мислите за нов лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо мислите, че е от зарядното? Може RАМ паметта да се е прецакала. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо мислите, че е от зарядното? Може RАМ паметта да се е прецакала.

Глупости. Ако се беше прецакала рам памет а, щеше да запали и да показва грешка или щеше да се включи нещо. (със сигурно светлините щяха да светнат)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ами да ви кажа и аз си нямам идея каква е причината. След като го отворих (малко преди да напиша темата) не намерих следи от изгоряло нещо счупено или нещо друго, изчистих всичко наново ,разглобих всичко , пробвах и с друг AC адаптер .Просто не схващам къде може да е проблемът.

Редактирано от Csyou (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сервиз, те ще локализират проблема, защото те имат нужното оборудване което ти нямаш.

Другият вариант е да го продаваш цял или на части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Напротив! Ако РАМ паметта не работи, няма да се включи изобщо. Виждал съм този проблем на 2-3 лаптопи и на два компютри. Резултатът е един и същ, компютъра изобщо не се включва.

Редактирано от Hellioob (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави го, той се прави на големия разбирач, докато не прецака нечие устройство със свойте "мъдри" съвети и след това ще се покрие.И кво оборудване имат в сервиза?2 отвертки, един мултицет и два поялника.Стига глупости, просто се предполага, че разбират повече.(ама само те си знаят колко разбират)Ако лаптопа е в гаранция, отнеси го да го видят там от където си го взел.Принципно от доста неща може да е.Лигата си е мъчна игра и нищо чудно да е заминало нещо от прегряване или претоварване.Самия ъпдейт е уникало дълъг и на мене на стария компютър 1 час се ъпва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако проблемът е в РАМ паметта , не трябва ли поне ЛЕД индикаторите да светят? И пак казвам гаранция нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако проблемът е в РАМ паметта , не трябва ли поне ЛЕД индикаторите да светят? И пак казвам гаранция нямам.

Не разбра ли вече,че има някакъв хардуерен проблем!Тук от форума може само да се гадае за него,но не очаквай чудо.Може и по-голяма беля да направиш,с някой неправилен съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави го, той се прави на големия разбирач, докато не прецака нечие устройство със свойте "мъдри" съвети и след това ще се покрие.И кво оборудване имат в сервиза?2 отвертки, един мултицет и два поялника.Стига глупости, просто се предполага, че разбират повече.(ама само те си знаят колко разбират)Ако лаптопа е в гаранция, отнеси го да го видят там от където си го взел.Принципно от доста неща може да е.Лигата си е мъчна игра и нищо чудно да е заминало нещо от прегряване или претоварване.Самия ъпдейт е уникало дълъг и на мене на стария компютър 1 час се ъпва.

Ако в сервиза имат 2 поялника, един мултицет и 2 отверки аз лаптопа си няма да оставя там, дори и да е в гаранция. Ще питам, ще отида даже в друг град, но ще знам, че ще ми се направи правилната диагностика. Да ще си платя, но поне ще знам за какво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай сега ,това че не ми се дават излишни пари за сервиз си е моя работа . Аз пиша тук , за да ми бъде помогнато по някакъв начин , а не да ми се обяснява "занеси го на сервиз" нонстоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай сега ,това че не ми се дават излишни пари за сервиз си е моя работа . Аз пиша тук , за да ми бъде помогнато по някакъв начин , а не да ми се обяснява "занеси го на сервиз" нонстоп.

Хардуерен проблем не може да се отстрани във форум. Освен това нямаш възможност да направиш тестове на хардуера на лаптопа. Според теб какъв съвет можем да ти даден тук? Дори не си сигурен дали зарядното работи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.