Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

plmen88

Lenovo S850 - индикация при пропуснато повикване и съобщение

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам Lenovo S850 от два дни (да поясня, че съм зле със смартфоните) и не мога да открия как да активирам някаква индикация при пропуснато повикване и съобщение. Доста рових из менютата, четох из нета, но не успях да открия нищо за подобна функция. Изобщо този телефон разполага ли с подобна “екстра"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай Чакай, искаш да свети една светлинка като galaxy s серийте ли ? Ако е така, няма да е възможно поради липсата на "светлинката".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а програма или приложение, което може да помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хардуерно като го няма заложено - не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а програма или приложение, което може да помогне?

Може например светкавицата да примигва, но трябва руут.

Пример. Без руут.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има индикация ,не подвеждайте човека! Свети надписа на гърбът на апарата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно гърба на телефона, видях го, че свети, но е безсмислено, защото все пак не си държа телефона легнал на дисплея за да видя, че някой ме е търсил. Относно премигването на светкавицата - не е лоша функция, но телефона е плътно легнал върху повърхността, на която съм го поставил (например масата) и светкавицата, колкото и да е силна не се вижда, ама изобщо. Пробвах друга програма наречена Alert Me, при която се използват звукови сигнали за известяване, но не ми харесва да ми пиука, защото някой ме е търсил. Демек решение за момента не намирам, а и угодия няма :)   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има индикация ,не подвеждайте човека! Свети надписа на гърбът на апарата.

Знаем, но ние схванахме че иска нещо от страна на дисплея! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от balki09
      Здравейте, в търсене съм на лаптоп, предназначен главно за кодене, ползване в университета и малко за леки-средни игри. Имам нужда от насока за точният продукт, покриващ се в бюджета ми.Държа главно за хубав процесор, повече рам, дисплей, ssd, батерия и ако има как да ги съчетаем и с някакво gpu.Теглото не е от голямо значение. Характеристиките, за които се оглеждам са следните:

Бюджет: 1900~
      +CPU: i5-i7 [(4 core;6mb cache)по възможност от 8th Gen]
      +RAM: 8gb+ (по възм. повече GB, ddr4, 2400mhz)
      +HDD: без значение.
      +SSD: 256gb+ (M.2 NVMeилиM.2 PCIe)
      +GPU: по възможност с външна
      +Display: 15.6”
      +Resolution: 1920x1080
      +OS: ако може с win10, не е задължително.

За сега съм се спрял на Lenovo Thinkpad E серията. Благодаря предварително!
    • от Petkovv
      Здравейте на всички, 
      Скоро закупих лаптоп Lenovo Legion Y530-15ICH със следните характеристики: 
      DISPLAY: 15.6" FHD IPS AG 300N(2.6T)60 (1920X1080) CPU: INTEL CORE I5-8300H PROCESSOR 8M CACHE, UP TO 4.00 GHZ RAM: 8 GB 1X8GB DDR4 2666 HDD: 1 TB 5400 RPM VIDEO: NVIDIA GEFORCE GTX 1050 (4GB GDDR5) Направи ми впечатление, че когато играя игри температурата на процесора се повишава до 90 - 98 градуса. (Пример: GTA 5 на почти максимални видео настройки, 1920х1080 резолюция, 60-70 FPS).  Вентилаторите работят, чуват се докато играя или го натоварвам с друг софтуер. Няма сечене, лагване, крашване или изключване по време на игра, но лаптопа се затопля много отдолу между двата вентилатора. С функцията Extreme Cooling държи средно между 75-85 градуса. При нормална употреба са между 40-55. Реших да проверя с Aida 64 Extreme при System Stability Test. Буквално за около 10 - 15 секунди тест, програмата забива и крашва. Ще прикача няколко снимки за да добиете представа. Актуализирах всички драйвери и BIOS. Изпращах го в оторизиран сервиз за проверка/диагностика. Първо казаха, че дънната платка е с фабричен дефект и ще бъде подменена с нова. След около 4-5 дена ми се обадиха и ми казаха, че са правени множество тестове със същия модел лаптоп и градусите са едни и същи.. Следователно дънната платка не била дефектна и това било нормално при високо натоварване за този модел процесор.
      Пробвах Undervolting с програмата Intel XTU. При -0.190 лаптопа забива и дава син екран и се рестартира. При -0.150V системата е стабилна и температурата се понижава с около 10-15 градуса, но не съм много запознат с този метод и не знам колко е безопасен... 
      Някой има ли представа дали наистина това са нормалните работни температури при високо натоварване?
      Има ли опасност от изгаряне на лаптопа или други дефекти? 
      Има ли безопасен начин да се понижат температурите? 
      Благодаря предварително!  

• от Ramiram
      Здравейте интересувам се дали някой има таблета Lenovo Tab P10 и какво му е мнението
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от kafenceto123
      Здравейте!
      Натъкнах се на проблем, докато се опитвах да преинсталирам чисто Windows 10 на лаптопа си Lenovo Legion Y520. Първо доста странно е, че когато включа или рестартирам лаптопа нямам достъп до Setup менюто, което по принцип се отваря с F2. Второ, когато натисна F12 при рестарт и вляза в Boot Manager-а, флашката на която съм свалил Windows-а не е засечена. На екрана се показват само хард дискът, ссд-то, ако не се лъжа имаше още две опции, едната от които беше Network Boot, а другата изобщо не си я спомням. След доста терзания успях да вляза и в Boot Menu-то, като използвах Shift + "Restart" метода, но и там не открих флашката. След още дълги минути на недоумение открих, че все пак флашката ми става видима в Boot Menu-то, ако изляза, съхранявайки промените (F10), независимо дали съм правил такива. След като изляза, натискайки F10, отново лаптопът ме прехвърля в Boot Menu-то и флашката е видима, но когато я кача над всичко останало и изляза, Windows се стартира, както обикновено вместо да ме препраща в инсталационното меню на новия софтуер.
      П.С. Нямам опция Security Boot, появява се единствено, когато се появява и флашката и е "Disabled".
      Ако имате някакви идеи какво се случва, бих бил безкрайно благодарен да ги споделите! 
  • Дарение

• Добави ново...