Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

От вчера до днес не мога да подкарам принтера на настолна машина от диск инсталирвах , от windows update инсталирвах и пак не може да засече драйвера .Другите неща за принтер връзката си ги инсталира ноо това което ми трябва за печат не става .

Принтера е Brother

Model - DCP J315W

OC-Windows 7 32 bit

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цък. Ако не стане с пълния pack, опитай да ъпдейтнеш фърмуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или през Windows Update

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или през Windows Update

Не може да намери драйвера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С инсталатора от сайта стана ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И съответно следва въпроса сигурен ли си, че принтера е наред и работи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо всичко е пуснато обаче защо не може да намери драйвера незнам

Таа за лаптопа ми оказа се , че харда не  е умрял , както ми каза кварталния майстор . Занесох го на едно момче от центъра да го види каза че има много вируси и с лоши сектори . Значи работата не е за нов хард . Аз не разбирам как може да има такива мошенници като тоя кварталния каза ще го почисти и след 20 минути идва и вика трябва нов хард диск егати идиота .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лоши сектори - нов хард диск. Това уврежда диска Лека по лека. Иначе, проработи ли с линка който ти дадох ?

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо всичко е пуснато обаче защо не може да намери драйвера незнам

Таа за лаптопа ми оказа се , че харда не  е умрял , както ми каза кварталния майстор . Занесох го на едно момче от центъра да го види каза че има много вируси и с лоши сектори . Значи работата не е за нов хард . Аз не разбирам как може да има такива мошенници като тоя кварталния каза ще го почисти и след 20 минути идва и вика трябва нов хард диск егати идиота .

1. За лаптопа нещо обърка раздела. ;)

2. Тествай този принтер на друга машина. Ако и там се наблюдава същия проблем, може принтера да не работи коректно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А USB кабелът какъв е? Колко дълъг е? Много е вероятно проблемът да е в кабела - да е много дълъг, да е прекъснат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А USB кабелът какъв е? Колко дълъг е? Много е вероятно проблемът да е в кабела - да е много дълъг, да е прекъснат.

Принтера е и безжичен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принтера е и безжичен.

Когато започне инсталацията на драйвъра,те пита:Каква връзка ще използваш,за свързване с компютъра.Безжична или с кабел.Както я зададеш в този етап,така ще се самоконфигурира. Безжичното свързване на принтер ,не е по-добрият вариант!Опитай с кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лоши сектори - нов хард диск. Това уврежда диска Лека по лека. Иначе, проработи ли с шунка който ти дадох ?

Ако не стане с шунка, пробвай с бира. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не стане с шунка, пробвай с бира. :ph34r:

Опа, пак поправяча ме зле постави. :D

Когато започне инсталацията на драйвъра,те пита:Каква връзка ще използваш,за свързване с компютъра.Безжична или с кабел.Както я зададеш в този етап,така ще се самоконфигурира. Безжичното свързване на принтер ,не е по-добрият вариант!Опитай с кабел.

Моя го ползвам с безжична връзка и работи перфектно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен или кабел, или принтер е проблемът. Преди време тук имаше проблем с плотер. Смениха кабела и всичко тръгна.

И да, не пречи да се пробва инсталация на драйвър за безжична връзка(пълната версия на драйвъра).

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.