Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Димитър6641

Windows 8.1 подходящ да игри

Препоръчан отговор

Здравейте мисля за първи път да инсталирам и използвам windows 8.1 изтеглих го от тукно видях че има различни как да кажа.. модели

Windows 8.1 (Core) / Windows 8.1 (Core) N / Windows 8.1 (Core) Single Language / Windows 8.1 Pro / Windows 8.1 Pro N / Windows 8.1 Pro with Media Center / Windows 8.1 Enterprise / Windows 8.1 Enterprise N

та въпроса ми е кой от тези е най-подходящ за игри... къто мисля и да записвам и видеа на игрите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Win7 Ultimate 64 bit. по възможност - легален. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Win7 Ultimate 64 bit. по възможност - легален. 

в момента съм с него.. попитах за 8.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в момента съм с него.. попитах за 8.1

Вие питате за подходящ за игри. И прочетете правилата на форума!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие питате за подходящ за игри. И прочетете правилата на форума!!!

аз попитах кой от изброените windows 8.1 е наи-подходящ за игри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разлика нямат, просто различните версии идват с различни програми. Ако ще го използвате за игри изберете Core.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За средностатистически потребител Windows 8.1 Pro е достатъчна 
https://www.microsoft.com/en-us/windows/enterprise/products-and-technologies/windows-8-1/compare/default.aspx

VL = Volume License instead of retail product key.

N = Without Windows Media Player (WMP).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...