Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да закупя въпросния телефон. Някои хора се оплакват от бъг с мулти тъча, други нямат никакви проблеми. В емаг хората се оплакват при проблеми само с дуал версията. Моля за вашето мнение относно телефона!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще го ползваш ? Ако ще го ползваш като повечето хора само за фейс, браузуване и тук там някоя флаш игричка, добър избор е. Windows Phone има един много голям плюс, НЕ ЛАГВА/ЗАБИВА!

Ако пък си по advanced user, вземи си смартфон с андроид. (особено ако искаш игрички)

Това за игрите ти го казвам от личен опит. Най-вече, че ти трябва компютър и windows 8 за да инсталираш приложение което още не е достъпно в маркета. (моля коментара ми да не бъде затрит)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще го ползваш ? Ако ще го ползваш като повечето хора само за фейс, браузуване и тук там някоя флаш игричка, добър избор е. Windows Phone има един много голям плюс, НЕ ЛАГВА/ЗАБИВА!

Ако пък си по advanced user, вземи си смартфон с андроид. (особено ако искаш игрички)

Това за игрите ти го казвам от личен опит. Най-вече, че ти трябва компютър и windows 8 за да инсталираш приложение което още не е достъпно в маркета. (моля коментара ми да не бъде затрит)

Аз и поради това се насичих към телефон с WP. Ще.го използвам за нет, музика и рядко може да пускам някоя игричка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и поради това се насичих към телефон с WP. Ще.го използвам за нет, музика и рядко може да пускам някоя игричка.

Тогава кажи точен бюджет, защото може да има и по-хубаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава кажи точен бюджет, защото може да има и по-хубаво.

Към 200 лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре изчакай да излезе Windows 10 или поне да се разбере с точност какви ограничения ще има за сегашните Лумии, които са с по 512МВ RAM.

Иначе бих ти препоръчал да си вземеш по-горната серия с преподписване на договор. Ще ти слезе доста под бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре изчакай да излезе Windows 10 или поне да се разбере с точност какви ограничения ще има за сегашните Лумии, които са с по 512МВ RAM.

Иначе бих ти препоръчал да си вземеш по-горната серия с преподписване на договор. Ще ти слезе доста под бюджета.

Вече списъка е излязъл и моята lumia (625, доста старичка) е в списъка. Дори да не е в списъка, хората в xda са си измислили как да инсталират 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече списъка е излязъл и моята lumia (625, доста старичка) е в списъка. Дори да не е в списъка, хората в xda са си измислили как да инсталират 10.

Говорех за тези ограничения: https://www.kaldata.com/%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B8/Windows-10-%D1%89%D0%B5-%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82-%D0%BF-101145.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено се отдалечавай от таз лумия 535 заради: липсата на Clear Black дисплей (черното е сиво а оранжевото клони към жълто) ,слабият процесор и ниската за този дисплей резолюция 480х800 TFT display определо това не е най-добрият бюджетен тилифон на Микрософт.Разцъквах го преди време когато ми се скапа старият Самсунг galaxy s2,но изобщо не ми хареса беше първата докосвана от мен  лумия ,която  лагише при скролването досущ като при слабите дроиди(даже 520 не лагаше толкова много :D .Взех си лумията от подписа за 200 лв и вече 5 месеца нямам абсолютно никакви проблеми и батерията държи главоломните за мен 3 дена. :) Може да се загледаш на 636 разликата единствено е 1GB vs 512мб в 630.Лумиите са идеални за твоите нужди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено се отдалечавай от таз лумия 535 заради: липсата на Clear Black дисплей (черното е сиво а оранжевото клони към жълто) ,слабият процесор и ниската за този дисплей резолюция 480х800 TFT display определо това не е най-добрият бюджетен тилифон на Микрософт.Разцъквах го преди време когато ми се скапа старият Самсунг galaxy s2,но изобщо не ми хареса беше първата докосвана от мен  лумия ,която  лагише при скролването досущ като при слабите дроиди(даже 520 не лагаше толкова много :D .Взех си лумията от подписа за 200 лв и вече 5 месеца нямам абсолютно никакви проблеми и батерията държи главоломните за мен 3 дена. :) Може да се загледаш на 636 разликата единствено е 1GB vs 512мб в 630.Лумиите са идеални за твоите нужди.

Някакви отзиви от игри като Subway Surfers и Crossy Road на твоята Lumia?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Някакви отзиви от игри като Subway Surfers и Crossy Road на твоята Lumia?

С последните ъпдейти никъв лаг не констатирах щом асфалта вари без насичане значи няма никъв проблем.  :)

Редактирано от DTodorov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен като цяло ми харесва Lumia 630 само ми липсва предна камера

Ето това е недостатъка но пък има Горила глас 3 заздравено стъкло което в бюджетните модели го няма. Ако не си някъв селфи маниак това ти е идеалното тилифонче. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.