Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите,имам проблем немога да вляза в настроиките на рутера модела е АСУС РТ-Н12.Пиша в браузъра ип-то и изписва това  Setting have been updated.Web page will now refresh.Changes have been  made to the IP addres or port number.You will now be disconnected from RT-N12D1.To acces the setting of RT-N12D1,reconnect  to the wireless network and use the updated IP address and port number.ПОМОГНЕТЕ МИ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Изпълнете в cmd команда ipconfig, и търсете полето където е отбелезан Default Gateway адреса - това ви е адреса и на уеб интерфейса. Явно има промени по устройството, и заради това не може да се достъпи.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влиза там но нищо нестава,ресетвах го но пак не помогна ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк как се настройва този модел и как се влиза в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглих от там всичко което може firmware и т.н.,но нищо нестава.По принцип ип-то му е 192.168.1.1 , но дори и като го ресетна не го връща видях от смд ,че ип-то седи на IPv4 адрес 77.85.58.... и за Default Gateway 77.85.56...., но невлиза.МНОГО ми е странно защо неще да влезе в настроиките. HELP PLSSSS.

Редактирано от krisoran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглих от там всичко което може firmware и т.н.,но нищо нестава.По принцип ип-то му е 192.168.1.1 , но дори и като го ресетна не го връща видях от смд ,че ип-то седи на IPv4 адрес 77.85.58.... и за Default Gateway 77.85.56...., но невлиза.МНОГО ми е странно защо неще да влезе в настроиките. HELP PLSSSS.

Този рутер твой ли е или е на интернет доставчика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този рутер твой ли е или е на интернет доставчика?

Мои е купих го преди 2 дена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мои е купих го преди 2 дена

Сменял ли си firmware на рутера с друга версия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснах сутринта лаптопа без нищо да съм правил и интернета е ограничен,но влиза в настоиките сложих му парола и име но ограничението не се оправя незнам как да го оправя,а на смартфона има интернет ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснах сутринта лаптопа без нищо да съм правил и интернета е ограничен,но влиза в настоиките сложих му парола и име но ограничението не се оправя незнам как да го оправя,а на смартфона има интернет ???

Някаква помощ,идеи ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете дали на безжичната карта на лаптопа не е избрана опцията за пестене на батерия:

009_dialoguebox_advanced.png

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете дали на безжичната карта на лаптопа не е избрана опцията за пестене на батерия:

009_dialoguebox_advanced.png

Изключих ги,но нестава дали може да е нещо от доставчика на виваком съм?

Редактирано от krisoran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.