Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам има ли разлика при ръчното обновяваne na skype при window 7 и 8 ? Аз съм със стара версия, и искам да я обновя с новата. Имам инсталационен файл, но не смея да го пусна. И трябва ли да махам стария преди да пусна файла за обновяване или не му пречи ? Моля  за отговор и се извинявам, ако има такава тема вече или моята не е на точното място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в Control Pannel->Windoows Update, сканирай и като се появи скайп, го маркирай за инсталиране.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам има ли разлика при ръчното обновяваne na skype при window 7 и 8 ? Аз съм със стара версия, и искам да я обновя с новата. Имам инсталационен файл, но не смея да го пусна. И трябва ли да махам стария преди да пусна файла за обновяване или не му пречи ? Моля  за отговор и се извинявам, ако има такава тема вече или моята не е на точното място.

Ако старата версия ти работи нормално,не е задължително!Новата няма да е по добра,но ще бъде по тежка за компютъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако старата версия ти работи нормално,не е задължително!Новата няма да е по добра,но ще бъде по тежка за компютъра.

И все пак има ли разлика в обновяването на skype s windows 7 i 8, защото аз съм с 8 и трябва ли преди това да изключа и деинсталирам стария ?????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак има ли разлика в обновяването на skype s windows 7 i 8, защото аз съм с 8 и трябва ли преди това да изключа и деинсталирам стария ?????

Деинсталира се и се почиства,но само когато искаш да инсталираш по стара версия.Това се отнася за стари компютри,при които нова версия, им забавя системата.При нормално обновяване не е нужно.В процеса на инсталиране Скайп автоматично си деинсталира старата и инсталира новата версия..

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.