Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся качествена фирма за шофьорски курсове в град София, моля някой ако знае такава, при която да си струва да отидеш, да каже. Корупцията е навсякъде, то е ясно, но колкото по-малко е, толкова по-добре. Цената на курса не е фактор, само качеството. Благодаря предварително.

Редактирано от Hristo Naydenov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Blue_Hulk    227

Изпитващия е от автомобилната администрация, а инструктора от фирма за шофьорски курсове само те обучава как да караш. Така, че която и фирма да търсиш, то няма значение, ти даваш пари на инструктора, а той те обучава. Изпитващия вече е друга работа, именно при него става корупцията. Някой умишлено те прекъсват, за да се явиш пак на изпита плащайки наново за изпита, други те затрудняват в пътищата, като на сложните кръстовища, там прекъсват най-много. Качествена или не, всичко зависи от теб и какъв ще е изпитващият.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Valara    157

Не ти препоръчвам да ходиш на курс в БАС ( Български автомобилен съюз). Не съм доволна от обучението им и не мога да кажа, че инструкторът ме е научил да карам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ясно, един пич ми препоръча Рея-КК, каза че били коректни. Ако някой може да препоръча още някоя школа моля да го направи. И благодаря много за бързите отговори, нов съм във форума, но може и да стана редовен ако всички са толкова отзивчиви! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изпитващия е от автомобилната администрация, а инструктора от фирма за шофьорски курсове само те обучава как да караш. Така, че която и фирма да търсиш, то няма значение, ти даваш пари на инструктора, а той те обучава. Изпитващия вече е друга работа, именно при него става корупцията. Някой умишлено те прекъсват, за да се явиш пак на изпита плащайки наново за изпита, други те затрудняват в пътищата, като на сложните кръстовища, там прекъсват най-много. Качествена или не, всичко зависи от теб и какъв ще е изпитващият.

А случайно да можеш да препоръчаш конкретен инструктор, от който си доволен, или за който си чул, че обучава качествено? И съответно фирмата, в която мога да го намеря. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ivan93bg    153

Нямаш ли познат, който скоро е изкарал книжка да те отриентира, ако е доволен да отидеш при неговия инструктур? При мен в моя град макар и малък почти всички изкарахме при различни инструктури/фирми понеже всеки чува различни отзиви и си избира сам. Някои останаха доволни, други не, аз отидох при познат на баща ми и останах много доволен. Взех си всичко от първия път и като седна да карам знам почти всички ситуации, как трябва да постъпя понеже, инструктура ми ги е обеснявал и човека от теорията също! Като преди това на кола не бях се качвал и единственото което може би знаех за самото управление бяха педалите, съединител, спирачка, газ! има фирми където не задълбочават много и хората, които искат да знаят, да научат нямат тази възможност! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    veleva1    0

Ето един сайт за всеки, който си търси школа, било то в София или другаде в страната.
    http://avtoinstruktor.bg/avtoshkoli

Сайта дава възможност да видите класация на всички автошколи в страната, направена на база реалните изпитни резултати (по общодостъпните протоколи на ДАИ) на техните курсисти. За мен най-интересен беше рейтинга на школите по успешно взимане на изпита от първият път.
    За всяка автошкола е представена и адресната информация и контактите за връзка, което позволява да се свържеш веднага със избраната от теб автошкола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.