Премини към съдържанието
толчо

С какво да запиша видео върху блу рей дискове ?

Препоръчан отговор

Здравейте! От както си купих лаптопа имам фабрично инсталиран cyberlink media suite. В него имам инсталирана програмата cyberlink power 2 go. Имам видео концерти в хд качество, като единият е 11 гб, вторият е 15 гб, а третият е 7 гб. Искам тези видео концерти да ги запиша върху блу рай дискове, обаче не мога защото версията на програмата е 8, а на мен ми трябва 10. Понеже програмата е оригинално инсталирана с лиценз и трябва да се плаща в оригиналния сайт. Търся безплатно да си изтегля версия 10 или по висока ако има да я инсталирам на мястото на 8 и да мога да записвам блу рай дискове.

Ето какво ми отваря в оригиналния сайт: http://www.cyberlink.com/stat/oem/cyberlink/power2go/10/A/launch/enu/index_oem_hp.jsp?PRODUCTNAME=Power2Go&PRODUCTVERSION=8.0&VERSIONTYPE=LE&CHANNEL=OEM&LANGUAGE=BGR&OSREGION=0x23&SYSTEMLOCALE=0x0402&BU=CLT&MAJORVER=8&MINORVER=0&BUILDNO=5009&VENDORNAME=625&SR=P2G141117-02&DEVICE=None&PATTERNID=1235872&BB_ID=74322&HWID=None&Model=None&APREGID=3cb8647f72d421786602645e7d79957f&UUID=S-1-5-21-136966362-347504273-2850209443-1001-15B7CBD8-3B52-4D56-B1CD-DAEDBB42795F&SuiteName=None&SuiteVer=None&SuiteVtype=None&RENEWALTYPEID=-1&RATEPLANID=-1&STORAGEPLAN=-1&AB=0&HWSN=None&HWPN=None&HWMFN=None&CPRM=None&AAC=None&CDKEY=None&affiliate=625_945_572_P2G141117-02_74322_1235872_1-1_None_3cb8647f72d421786602645e7d79957f_S-1-5-21-136966362-347504273-2850209443-1001-15B7CBD8-3B52-4D56-B1CD-DAEDBB42795F_0_170&utm_campaign=BB_Power2Go_RunTextMainPage&utm_source=BB_OEM&utm_medium=BB

Предварително благодаря!

Редактирано от толчо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пич, свържи се с съпорта и ги питай дали могат да ти ъпдейтнат до 10, след като имаш лицензирана версия на 8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пич, свържи се с съпорта и ги питай дали могат да ти ъпдейтнат до 10, след като имаш лицензирана версия на 8.

А така яма ли да стане да премахна 8 и да инсталирам 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А така яма ли да стане да премахна 8 и да инсталирам 10

Ако можеш, намери активационния ключ и активирай 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То всичкото ти хубаво, само дето не си казал имаш ли Bly-Ray записвачка на лаптопа. Не си споменал и самият лаптоп. Ако ще и Вин 20 да си качил, какво ще правиш без записвачка?Пита се така: Добър вечер! Разполагам с лаптоп модел (написваш модела) за да го погледнем с какъв хардуер е последният. Имам такива концерти или филми в Blu - Ray. Операционната ми система е такава(посочваш я) Мога ли да я заменя с Vin10 и как. Ще Ви бъда благодарен, ако ми помогнете. Предварително благодаря на отзовалите се!

Или по-точно -Явно не става дума за операционната система, а за самата програма.

CyberLink Power2Go 10 Essential Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То всичкото ти хубаво, само дето не си казал имаш ли Bly-Ray записвачка на лаптопа. Не си споменал и самият лаптоп. Ако ще и Вин 20 да си качил, какво ще правиш без записвачка?Пита се така: Добър вечер! Разполагам с лаптоп модел (написваш модела) за да го погледнем с какъв хардуер е последният. Имам такива концерти или филми в Blu - Ray. Операционната ми система е такава(посочваш я) Мога ли да я заменя с Vin10 и как. Ще Ви бъда благодарен, ако ми помогнете. Предварително благодаря на отзовалите се!

Или по-точно -Явно не става дума за операционната система, а за самата програма.

CyberLink Power2Go 10 Essential

Здравей! Извинявам се за невежеството! Аз съм с лаптоп hp с 1000 гб хард диск, 4 гб рам, работи с уиндоус 8.1 64 бит, процесор Интел Пентиум n 3540, 2.16 гхз, Интел хд график. Оптичното устройство е dvd+- rw. С две думи има записвачка, защото до сега съм записвал много музика и няколко филма.

Тук не става дума за хардуер и операционна система. Така: с power 2 go мога да записвам видеофилми в стандартни формат върху дискове dvd r-dvd-rw с до 4 гб, обаче не мога да записва големи видеофилми върху blue ray дискове защото иска да се надгражда, с което ми отваря оригиналния сайт където трябва да си платиш. 

Ето какви концерти имам за записване:

Tina Turner-live,vob формат,video ts 4 файл, размер на цялата папка 4.14 гб

Phill Colins-finaly,vob формат,video ts 3 файл, размер на цялата папка 2.55 гб

Слави Трифонов и куку бенд в арена армеец,vob формат,video ts 1 файл, размер  11.3 гб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тук не става дума за хардуер и операционна система

Напротив, трябва ти специална записвачка която подържа Blu-ray дискове. В твоя случай е обикновенна DVD запичсвачка, което значи че ще ти трябва и допълнителна Blu-ray записвачка.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

цени

цени

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Напротив, трябва ти специална записвачка която подържа Blu-ray дискове. В твоя случай е обикновенна DVD запичсвачка, което значи че ще ти трябва и допълнителна Blu-ray записвачка.

Оф бях забравил, че трябва. Благодаря! Но така или иначе програмата трябва да я надградя защото мога само да записвам видеофайловете върху двд диск-като диск с данни. За да мога да записвам в стандартните видео формати трябва версията да е по нова. При мен не работят функциите, отваря ми оригиналният сайт където иска да се плаща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Човека пита за лаптоп, не за настолна машина. :)

Ето бе Ники - http://www.pazaruvaj.com/optichno-ustrojstvo-c3092/lg/be14nu40-p141963176/     http://www.pazaruvaj.com/optichno-ustrojstvo-c3092/asus/sbw-06d2x-u-p89642429/

Няма смисъл да си маха собствената записвачка. Щото , я тръгне лаптопа, я не.

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Скъпо скъпо, ако му е само за това, ще е по-добре да иде при някой.

Разбира се. Още повече, че той има проблем по неговите думи със самата операционна система спрямо NERO - то.Или най-малкото, последното няма регистрация(говоря за NERO)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Човека пита за лаптоп, не за настолна машина. :)

Как мислиш - дали не шъ да съм го съобразил? Там има и външни печки  ;)

Скъпо скъпо, ако му е само за това, ще е по-добре да иде при някой.

А относно цените - там всеки си се мери по джЕба. Редактирано от belivakov (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дано ви свърши работа това http://www.buzz99.com/cyberlink-power2go-free/

Регистрационния кейген код го намерих в сайт, обаче може ли да ме светнеш къде трябва да го напиша този кейген код в програмата. ? Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрационния кейген код го намерих в сайт, обаче може ли да ме светнеш къде трябва да го напиша този кейген код в програмата. ? Благодаря предварително!

Приятел!

Правиш груба грешка с питането си, като се установява, че не си погледнал правилата на форума:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какъв кейген бре? Това е официален FREE активационен код.

http://www.cyberlink.com/stat/edms/english/2015/Q2/DS4_Survey/tks_download.html

2015-06-18_22h00_12.jpg

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Приятел!

Правиш груба грешка с питането си, като се установява, че не си погледнал правилата на форума:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Извинявам се за грешката!

Какъв кейген бре? Това е официален FREE активационен код.

http://www.cyberlink.com/stat/edms/english/2015/Q2/DS4_Survey/tks_download.html

2015-06-18_22h00_12.jpg

Извинявай за неточното изречение! Просто исках да питам за стъпките за добавяне на този код?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има поне 5 безплатни програми и поне 2 опън сорс които записват и на блурей. Не ти разбирам гимнастиките за тоя киберлинк. Това идва като bloatware на някой нови компютри и е едно от първите неща които деинсталирам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.