Премини към съдържанието
Tsenka Tsankova

Запитване за проблем свързан с Nokia Asha 210.

Препоръчан отговор

Здравейте ! От около една година ползвам  Nokia Asha 210.и всичко беше ОК. 

Но изведнъж ми се появи проблема, който не мога да поправя и Ви моля за помощ и съвет. Имената в телефонният ми указател се разбъркаха, а преди бяха подредени по азбучен ред и ми беше много лесно да намеря името и телефонния номер, който искам............също така с търсачката с лупичката  написвам първата буква на името и излизат всички имена с тази буква - а сега не ми излиза нищо и ми изписва - НЯМА СЪВПАДЕНИЯ.............Моля Ви помагайте - как да си върна всичко както беше преди...............Благодаря Ви педварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Направи си ресет на телефона. Ако и тогава не се оправи просто го сменяш с нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Направи си ресет на телефона. Ако и тогава не се оправи просто го сменяш с нов.

Благодаря за отговора. Пробвах да върна заводските настройки, но стигам до някакъв КОД ЗА ЗАЩИТА.......... и не мога да продължа нататък

Какво трябва да напиша ........???           Пробвах с ПИН кода, но ми изписва - НЕВАЛИДЕН КОД.............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвайте,ако обичате,с 12345.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

12345 или 00000

Много Ви благодаря...........получи се с 12345.............ВСИЧКО СЕ ОПРАВИ И ЗАСЕГА ТЕЛЕФОНЧЕТО РАБОТИ КАКТО ТРЯБВА............не знам какво му беше станало, но благодарение на Вас сега всичко е ОК   :)   БЛАГОДАРЯ ВИ И ВИ ЖЕЛАЯ ВСИЧКО НАЙ - ДОБРО !!!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

имам asha 311 на месец-два ми прави проблеми и му трябва ресет, май е нормално за тези телефони

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.