Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, засекохме се с кабелите от едната колона на microlab 7 се прости с двата си жака. Не виждам болчета да има а и не ми се разглабя всичко, има ли по безболезнено решение с лепило , или да търся някой разбиращ?

post-114542-0-51934100-1434306685_thumb.

Редактирано от ma57er2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Без разглобяване - може да запоиш кабела директно на буксите или пък да запоиш две жички и да вържеш кабела към тях с лустър клема. Ако не предвиждаш скоро да ги разместваш тонколоните първото според мене е за предпочитане.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще има ли снишаване на качеството от другата колона, след зяпояването? В сервиз колко пари е нормално да ми искат за ремонт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще има ли снишаване на качеството от другата колона, след зяпояването? В сервиз колко пари е нормално да ми искат за ремонт?

В София ими 1001 магазина от където можеш да си купиш такива клеми за колона. Цени от 2 до 200 лв. На тебе ти трябват евтини разбира се. Смяната е елементарна, но ако не можеш в сервиз ще ти вземат малко.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.