Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, риятели сме във фб, всички други наши общи приятели получават известия само не и аз... някой да има идея какво мога да направя? Моля накой да помогне! post-359868-0-65627100-1434308730_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, искаш да получаваш известия за ? Провери в настройките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, искаш да получаваш известия за ? Провери в настройките.

не получавам известия от дадения човек... т.е. не виждам какво публикува и т.н....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш от новини да спреш известия от даден човек. Това момиче явно има в приятели целия китайски народ. . . 
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001344387012

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не получавам известия от дадения човек... т.е. не виждам какво публикува и т.н....

Става много лесно.

Предлагаш на момичето приятелството си, тя го приема. След това те отписва като приятел :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става много лесно.

Предлагаш на момичето приятелството си, тя го приема. След това те отписва като приятел :)

хаха.. по принцип това ми е целта... но искам да я виждам какво прави във фб.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ще му изпише че не е приятел с нея, или го е блокирала и той не може да вижда какво тя поста. Но това не е болка за умиране, просто изключи компютъра и излез на вънка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е така, установих го наскоро по случайност :) . Ако ти си ми "ФБ приятел", и аз се откажа от приятелство с теб, няма да получаваш известия от мен, но все още ще присъствам на стената на твоите "ФБ приятели".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е така, установих го наскоро по случайност :) . Ако ти си ми "ФБ приятел", и аз се откажа от приятелство с теб, няма да получаваш известия от мен, но все още ще присъствам на стената на твоите "ФБ приятели".

Ако се откаже приятелството от едната страна, то и от другата е отказано... пробвах... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване