Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

SpeeD_DeViL    0

Здравейте ,от направените вече няколко записани диска тип мл3 със Неро 2014 се получава един проблем . Получава се като леко прескачане на места , не е от песните (записвам дисковете на минималната позволена скорост 16х)  . Да пробвам с друга програма и тогава вече ще се окаже записвачката ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Тестваш с друга програма.

2. Тестваш с друг диск. 

3.  Тестваш с друго DVD устройство.

За всеки случай все пак си прегледай дали песните, които записваш наистина не прескачат.

И един съвет от мен. Отказвай се вече от тези дискове. Една флашка би ти свършила страхотна работа в това отношение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ExaFlop    26877

Я, имало още ползващи Nero...

Е, не бих похарчил 1GB+ за подобен софтуер. При това активно мажещ регистратурата на ОС.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    hristo58    1635

Изгоряха ми доста дискове,докато се усетя,че неро-то ми прави проблем.Откакто инсталирах версия nero 6.6.1.4 не съм имал повреден диск.Ако ти е само за запис на дискове,ти го препоръчвам.Ключ мога да ти пратя на лично.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ExaFlop    26877

EZ CD Audio Converter

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    peppone1    210

Аз се чудя как изобщо тръгва диска на аудиосистемата ти. За 30 лв. няма да намериш добра записвачка, която да прави стабилен запис на 16x скорост. Препоръчвам ти нова записвачка http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Computer/Computer+Drives/DVR-221LBK Тя поддържа 8x скорост и е добра за запис на аудио дискове. Но откакто написах похвално мнение в един магазин, на другия ден цената скочи, която все пак е реална, може би не са обърнали внимание по-рано. Но недей да записваш няколко диска последователно, тъй като се уморява лазера и последните могат да не тръгнат.

hristo58, на 14 Юни 2015 - 11:32 PM, написа:snapback.png

Изгоряха ми доста дискове,докато се усетя,че неро-то ми прави проблем.Откакто инсталирах версия nero 6.6.1.4 не съм имал повреден диск.Ако ти е само за запис на дискове,ти го препоръчвам.Ключ мога да ти пратя на лично.

По-добре не споделяй ключ защото могат да ви спрат и на двамата Нерото.

Редактирано от peppone1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    *LZ4JW*    15401

Аз пък не виждам проблем да се оплюва един добър софтуер като Неро. Това, че е платено, е друг въпрос. 7 години ползвах Неро  6.6.1.4 без проблем. От 2 години ползвам Неро 11 и отново без проблем. Записвам музика, концерти, по малко филми и Blu-Ray. Не смятам да ползвам друга програма освен него докато "хвърля топа"!

Blu-Ray записвачка -  ASUS записва дискове  25 Гига

DVD записвачка  LG - записва дискове - двойна плътност 8.4 Гига

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.