Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Вчера ми деактивираха профилът и желая да се свържа с фейсбук съпорт, за да им обясня проблемът и да ми оправят акаунта....

Имате ли представа къде мога да им пиша? Или ако имат телефон, на който мога да им звънна...

Ще черпя..обещавам... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/help/?ref=pf

My Account's Disabled

Ако акаунтът ви във Facebook е забранен, ще виждате съобщение за това, когато се опитвате да влезете в системата. Ако не виждате това съобщение, вероятно просто имате проблем с влизането. Получаване на помощ за вход в системата.

Ние забраняваме акаунти във Facebook, които не съблюдават Условията на Facebook. Част от нарушенията включват:

• Системно забранено поведение след получаване на предупреждение или многократни предупреждения от Facebook
    • Непоискан контакт с други лица с цел тормоз, реклама, популяризиране, любовни срещи или други неуместно поведение
    • Използване на фалшиво име
    • Представяне за друго физическо или юридическо лице или друго неистинско използване на идентичност
    • Публикуване на съдържание, което не е в унисон с Условията на Facebook

Прегледайте Декларацията за права и отговорности на Facebook, за да научите повече за нашите правила. Ако мислите, че акаунтът ви е забранен погрешно, можете да подадете жалба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сигурно 20 пъти обиколих всички тези места, но точно жалбата никъде не успях да я открия. Много ти благодаря! Пуснах я и ще чакам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от septemberrain
        Здравейте, преди малко влязох във фейсбук профила си, където повечето ми приятели съм ги отпоследвала, за да не ми излизат постоянно техните постове, а когато искам да видя постовете на определени хора просто влизах в листата ми с приятели и цъках на бутона ,,new posts'', който се намираше между  ,,all friends'' / ,,birthdays'' и ,,followers'.' Но днес с доста неприятна изненада открих, че бутонът new posts в friend list-a просто го няма.. нито при компютъра, нито при телефона.
        Искам да попитам и при вас ли е по този начин, и това съответно някаква поредна скапана фейсбук промяна ли е, целяща досадно последване или е някакъв бъг специално появил се при мен? Ще се радвам да помогнете, защото е много дразнещо.
      • от Димитър Кунчев
        Привет, драги съфорумници.
        От седмица имам рядко дразнещ проблем с фейсбук.
        Искрено моля за вашето съдействие: :))
        На Pc-то/лаптопа (единствено) някак си не ми го рефрешва. Т.е. имам близо 2500приятели и вместо на чата да си стои обичайната бройка онлайн, както е винаги, в диапазона на 300-400 човека, има винаги фиксирано числото 15 или 20 на линия, което няма как да е така и не е така.
        По-лошото е, че когато получа известие, не ми излиза, т.е. има някакво забавяне, голямо, и не знам от какво е.
        Когато някой ми пише, веднага ми излиза и ми пюлка на телефона (iPhone), но не ми излиза изскачащото прозорче във фейсбук на лаптопа;
        не ми излиза й когато дам чата, преди да го рефрешна.
        Настройките на сайта са ми ок, на какво може да се дължи проблема? и възможно ли е да е някакъв вирус, понеже наскоро имах проблем с редиректването към някакви лъжливи/спорт/секс сайтове..
        Моля за вашето съдействие :))
      • от Кристиян Йорданов
        Здравейте отново,
        Искам да ви попитам как мога да си направя Email server като abv.bg Имам хостинг и домейн. В смисъл аз успях да направя едно само от php но то може само между потребителите а аз искам примерно моят да е domein@mailser.com. И да мога да получавам Email от Gmail abv outlook и т.н.
      • от Nikoka
        Проблема е следния, някой е свалил мои снимки от профила ми и ги е използвал за да създаде страница с моето име, с тази особеност че е страница на комик, а не профил. Съответно след като е страница, не мога да я докладвам, че се представя за мен, просто не съществува като опция, не мога да докладвам ефективно и снимките, защото ми предлага да пиша на собственика, което е пределно ясно че няма да помогне. И така сега има страница с моето име и мои снимки в нея и не мога да я махна, защото просъо при докладване на страница излизат много по малко опции, отколкото биха излезли в личен профил. Трябва ми съвет как да се отърва от подобна глупост?
      • от markas86
        Здравейте!
        Искам да попитам има ли начин да видя архивираните си съобщения в messenger/facebook?
        Преди беше лесно и за това са в архива ми,но сега след постоянни актуализаций и т.н. вече не знам как да вляза в архива на съобщенията си.
        Благодаря
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.