Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте може ли някой да ми помогне. След едно рязко дръпване от зарядното таблетът заключе галерията и немога да виждам снимките си, нито да изпращам, нито да побликувам. Излиза ми следното съобщение Your computer detected a usb cord and locked your phone for storage . please disconnect the cord to see photos . Какво трябва да направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно се е повредила буксата от рязкото дърпане и таблетът отчита, че има включен кабел и не отваря галерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно се е повредила буксата от рязкото дърпане и таблетът отчита, че има включен кабел и не отваря галерията.

И как да го оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай се да направиш reset до фабрични настройки, но ще ти изтрие всичко, ама така даваме съвети 'на сляпо' , напиши точния модел.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъвто и да е точният модел, най-доброто, мисля, е да се опита именно "хард ресет". 

Ако не помогне - най-вероятно проблемът е хардуерен, и трябва да се обърнете към сервиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъвто и да е точният модел, най-доброто, мисля, е да се опита именно "хард ресет". 

Ако не помогне - най-вероятно проблемът е хардуерен, и трябва да се обърнете към сервиза.

При този хард ресет нали всичките ми снимки и видео на таблета ще се изтрият. пробвам с кабел да ги сваля на компютъра - не може не ги открива. Какво да правя  :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При този хард ресет нали всичките ми снимки и видео на таблета ще се изтрият. пробвам с кабел да ги сваля на компютъра - не може не ги открива. Какво да правя  :help wanted4:

ДА! Ще се изтрият, пробвай (ако можеш) да ги качиш в някой облак, аз така правя на моя таблет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДА! Ще се изтрият, пробвай (ако можеш) да ги качиш в някой облак, аз така правя на моя таблет.

Добреее това го направих. Прехвърлих си данните, направих този ресет за който ме посъветвахте. Резултата - оправи се галерията и снимките, ноооо сега немога да инсталирам програми от Google play » сега нямам нито фейс месенжер скайп нищо. Излиза ми че google talk не може да влезе в профила ми :-(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.