Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

goodly    350

Здравейте!

Монитора вече съм го купил от mallbg.com преди 2 месеца макар и с проблем.

Първо си поръчах ето този ViewSonic , но при разопаковането се ужасих адски много. Протектора не беше оригиналния а някво прозрачно фолио залепено по ъглите на рамките на монитора с хартиено тиксо.

Плюс това стойката беше надраскана и имаше следи от нещо което се е пързаляло върху нея, и установих че са ми пробутали монитор който е бил изложен като допълнение на конфигурация при която потребителите са имали допир за тест.Върнах го разбира се и си поръчах Acer Predator.

Минаха 20 дена и монитора стана на цветни лени по вертикалата.Много се ядосах и го пратих в ремонт, както и да е смениха му част и сега върви.

И да ви кажа изобщо не съм доволен от тях, заради тези обърквания. Все пак аз давам пари и искам това за което съм си платил.

Нищо, явно такъв ми бил късмета и не искам да ви отказвам да пазарувате от mallbg.com а просто да ви предупредя да се подсигурите.

Сега да пристъпим към темата.

Читав ли е монитора с параметрите и цената от почти 500лв. според вас.

И заслужава ли си да дам толкова пари за 3D очила Nvidia Vison 1 или 2 ?

Редактирано от kokomil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

kokomil    1222

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.