Премини към съдържанието
jerii

Търся си евтин стабилизатор за видео камера (Фотоапарат)

Препоръчан отговор

jerii    109

Здравейте, много бих се радвал, ако ми помогнете, защото сам не мога да открия нищо по въпроса. Разполагам с бюджет до 50-60 лв. и с тези бюджет трябва да си намеря от някъде видео стабилизатор. Търся нещо подобно на steadicam или C образен стабилизатор. Намирам евтини steadicam стабилизатори както и C образни в сайтове като ebay, amazon и aliexpress, но доставката ще се забави доста, а на мен ми трябва да се сдобия със стабилизатор до другата седмица. Затова ще се радвам ако ми споделите линкове от български онлайн магазини или чуждестранен сайт, от който продуктите идват по-бързо. ПС. Намерих steadicam в AliExpress, който може да бъде изпратен от Великобритания или Германия - Ако можете да ми кажете за колко време горе долу ще пристигне ако го поръчам от там? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Dilian Velev    285

Ето тук има стабилизатор. Не съм пробвал никога такива, но мисля че точно за такъв тип питаш :) Би трябвало да върши работа, и определено ще стане по-бързо отколкото през aliexpress :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.