Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Значи,проблемът ми е,че от около седмица или малко повече нямам звук от слушалките си.Поразрових се в интернет и мисля,че открих решението на проблема си.А той е,че трябва да отида в контролен панел>хардуер и звук>звук и оттам в панела playback да избера spearkers-a на слушалките си,с което да реша проблема,обаче проблемът е такъв,че spearkers-сите на слушалките ги няма там.Всмисъл,че дори и с включена жака на слушалките(дано не съм объркал термина  :) ) се чува звук от лаптопа,а не от слушалките.Също да кажа,че въпросните слушалки работят в другия лаптоп,а на този-и на него.Сега съм с тези от телефона си.Дано ми помогнете!!!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А буксата работи ли ? Ако не работи а имате и букса за микрофон която работи може да използвате драйвера на звука и да размените буксите. По този начин ще вадите аудио сигнала през буксата за микрофона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А буксата работи ли ? Ако не работи а имате и букса за микрофон която работи може да използвате драйвера на звука и да размените буксите. По този начин ще вадите аудио сигнала през буксата за микрофона.

Слушалките са безжични

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Слушалките са безжични

Модел на слушалките и ОС на двата лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Модел на слушалките и ОС на двата лаптопа.

Моделът на слушалките е logitech wireless H600,а двата лаптопа с windows 7 операционна система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моделът на слушалките е logitech wireless H600,а двата лаптопа с windows 7 операционна система.

ОС на лаптоп не е същото като марка и модел.

Връзката м/у слушалките и лаптопите как се осъществява - през собствен адаптер (за слушалките), през вграден Bluetooth адаптер ...

Изобщо - на този лаптоп, при който не работят - слушалките виждаш ли ги в Devices and Printers ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отворете My Computer > Properties > Device Manager  на работещият лаптоп и поставете приемника за слушалките и погледнете кое се показва като ново устройство. Повторете процедурата и при не работещият компютър.

Каква е разликата? Изобщо не се появява или стой с удивителен?

Пробвайте да ги инсталирате, или да смените USB порта.

http://support.logitech.com/product/wireless-headset-h600#download

Ако има копче за завързване го натиснете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от lawyerkarachi
        Търся си слушалки за плуване и съм се спрял на тези 2 вида.Моля да ми препоръчате и вие ,ако имате наблюдение за добри такива.Важното е слушалките да са водоустойчиви.
        1. Водоустойчиви слушалки на H2O
        2.Спортни водоустойчиви на Fonge
      • от Mario Prodanov
        Здравейте! На скоро си преинсталирах компютъра на Windows XP x86 SP3  и  имам проблем с звука.
        Инсталирах драйверите на аудиото чрез  инсталационния пакет на Realtek HD Audio Definition и Audio Device.
        След инсталацията на драйверите рестартирах компютъра, но забелязвам,че няма звук.
        Също така се опитах да ги инсталирам чрез Device Manager, но ми излиза error 10.
        Кажете какво да правя ?

Благодаря ви предварително!
      • от C20XE l457
        От доста време имам следния проблем, по някои път като пусна някои клип например в YT и звука ми спира, понякога и самият клип забива на 1-та секунда понякога не. Точно до преди това например си е имало звук не е като от началото на пускането на компютъра. За половин секунда се чува някакво като пращене за много кратко и спира звука. Преди го оправях като пусках клипа няколко пъти (Restart на страницата Crtl + R) и на X-тия път тръгва звука, но може и да е от 2-рия или от 50-тия няма зависимост. После разбрах как да го оправятм от Services на Window Audio давам десен и Restart и като рефрашна има звук. Също съм забелязал, че не го прави по време на възприозвеждане в смисъл не го прави по средата на песента или на разговор по вайбър, а само в началото. Не знам дали е софтуерен бъг или нещо понеже съм преинсталнал WIN-а сигурно 5-6 пъти и пак си го има проблема, пък не знам щом от Services мога да го оправям дали може да е хардуерен, малко или много ако нещо по дъното (понеже съм с вградена звукова карта нямам отделна) е заминало или ще има или няма да има звук.. 

• от ngdt
        Здравейте, преинсталирах лаптопа си (Packard Bell EasyNote Alp-Ajax A) с Windows XP x86 (знам, че е стар и не се поддържа, но лаптопа е слаб и 7 ще го товари). Пуснах Counter-Strike 1.6 - играта не тръгна с OpenGL, а автоматично избра Software опция от Video настройките, а преди няколко дни си вървеше с OpenGL и нямаше никакви проблеми.  Ето грешката: 
        Също така на лаптопа няма звук и машината не засича видеокартата (ATI Radeon x1200 Series).

На следващата снимка, след 2,6GB Ram, би трябвало да е изписано името на видеокартата, както при останалите потребители на програмата.
        Ще съм благодарен на всякакви отзиви и предложения за решаването на горепосочените проблеми. 
      • от icaka9
        Привет хора! Искам да попитам хората с Galaxy A3 2017 за мнения(впечатления) относно работата на телефона, бързината му, качество на камера и видео, след време дали се забавя, дали забива....като цяло как се държи и ако може някой, който го има и го ползва да направи едно кратко видео дали на 720p или на 1080p без значение...2-3 минутки на светло и на тъмно(с лампа или лампички да светят в тъмното и силна музика....в дискотека или бар или клуб,концерт или у дома) това което искам да видя е дали от светлината на лампа в тъмното има такива подобни на саби отблясъци и блестене от светлината на лампата и също микрофона какво качество на звук вади на запис с силна музика от концерт или нещо от сорта....защото в момента съм с Iphone SE и това може да се каже, че е единственото нещо което ме спира да взема Galaxy-то.....много ще съм благодарен на човека, който може да ми направи тази услуга, защото не знам как и къде по друг начин мога да го тествам аз като го нямам.....Благодаря!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.