Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Noprobl3m    0

Здравейте!Значи,проблемът ми е,че от около седмица или малко повече нямам звук от слушалките си.Поразрових се в интернет и мисля,че открих решението на проблема си.А той е,че трябва да отида в контролен панел>хардуер и звук>звук и оттам в панела playback да избера spearkers-a на слушалките си,с което да реша проблема,обаче проблемът е такъв,че spearkers-сите на слушалките ги няма там.Всмисъл,че дори и с включена жака на слушалките(дано не съм объркал термина  :) ) се чува звук от лаптопа,а не от слушалките.Също да кажа,че въпросните слушалки работят в другия лаптоп,а на този-и на него.Сега съм с тези от телефона си.Дано ми помогнете!!!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Zealar    270

А буксата работи ли ? Ако не работи а имате и букса за микрофон която работи може да използвате драйвера на звука и да размените буксите. По този начин ще вадите аудио сигнала през буксата за микрофона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Noprobl3m    0

А буксата работи ли ? Ако не работи а имате и букса за микрофон която работи може да използвате драйвера на звука и да размените буксите. По този начин ще вадите аудио сигнала през буксата за микрофона.

Слушалките са безжични

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Zealar    270

Слушалките са безжични

Модел на слушалките и ОС на двата лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Noprobl3m    0

Модел на слушалките и ОС на двата лаптопа.

Моделът на слушалките е logitech wireless H600,а двата лаптопа с windows 7 операционна система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    jhoro    29633

Моделът на слушалките е logitech wireless H600,а двата лаптопа с windows 7 операционна система.

ОС на лаптоп не е същото като марка и модел.

Връзката м/у слушалките и лаптопите как се осъществява - през собствен адаптер (за слушалките), през вграден Bluetooth адаптер ...

Изобщо - на този лаптоп, при който не работят - слушалките виждаш ли ги в Devices and Printers ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Zealar    270

Отворете My Computer > Properties > Device Manager  на работещият лаптоп и поставете приемника за слушалките и погледнете кое се показва като ново устройство. Повторете процедурата и при не работещият компютър.

Каква е разликата? Изобщо не се появява или стой с удивителен?

Пробвайте да ги инсталирате, или да смените USB порта.

http://support.logitech.com/product/wireless-headset-h600#download

Ако има копче за завързване го натиснете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Leo123
        Добър ден ! Реших се най-накрая да си взема нов лаптоп . Лаптопа ще се ползва главно за игри ,  не до там толкова  натоварващи(CS Go , Fifa 17 , FM 17 , COD и др.) , но ако реша да играя такава бих искал лаптопа да може да се справи . Мисля да го ползвам поне 4/5 години ( дано да имам този късмет и да издържи ) . Бюджетът е около 3 000лв. и съм се решил да е 17.3 инча , а не като сегашния ми 15'' . Ето ги и моделите на които съм се спрял  :
        1. https://laptop.bg/archive/laptops-acer-Predator_17_G5_793-acer_predator_17_g5_793_NH_Q1HEX_02
        2. https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_V17_Nitro-acer_aspire_v17_nitro_vn7793g_NHQ26EX007?gclid=CODO_PCwttYCFRMTGwodAOcI1w
        3. http://www.pcstore.bg/bg/laptop-asus-fx753ve-gc093.html?dsa=laptop&gclid=EAIaIQobChMIjb2nxrG21gIVDmYbCh2tcAoNEAAYAiAAEgK23vD_BwE
        Това са моделите на които аз съм се спрял . Тъй като не съм много напред в нещата бих искал да ми кажете стават ли и кой от тях е най-добре ? Тъй като това доста пари , бих искал да взема възможно най-добрия вариант в рамките на този бюджет . Също така бих искал да ме посъветвате от кой сайт е най-добре да се поръча ? Благодаря предварително за отделеното внимание 
      • от Rhodium
        Здравейте,
        бих искал да купя нов лаптоп до към 800 лв, като изискванията ми са:
        - да е с достатъчно мощен процесор, за да гледам HD филми и стрийминг, както и да вървят малко по-натоварващи програми
        - да е с 15 инчов екран
        - да е с достатъчен RAM, за да може повече приложения да работят едновременно
        - да е издържлив, защото трябва в следващите 3 - 4 години да работи - това изискване е особено важно.
        Спрял съм се на тези два: Dell Inspiron 3567 (предлага се с 4 гб повече RAM, с което стават 8 гб) и Acer Aspire ES1-731G-P5YY, като повече клоня към първия. 
        Ще се радвам, ако ми дадете своето мнение за тях, тъй като самият аз имам ограничено разбиране по темата.
      • от Hadjimehmed Shener
        Здравейте! Юли месец си купих Lenovo V310 и до сега го бях ползвал само 2-3 пъти ,тази година съм първокурсник , реших да си имам един преносим компютър. Проблема е там че понякога както си стоя на лаптопа забива и по никакъв начин не мога да го оправя освен да задържа копчето за захранването и да го изключа напълно . От какво може да е и как да го оправя че е доста дразнещо ? Благодаря предварително!
      • от dadino
        Проблемът ми е следния. Имам слушалки Plantronics със сплитер с жак за аудио и микрофон. 
        Когато включва слушалките в компютъра директно (микрофона в розовото, слушалките в зеленото) се чува много по - слабо, от тогава, когато включа без сплитера слушалките в колонките ми. Нямам преден панел с аудио жакове, работя само с тези отзад на кутията. Иначе си работят, няма пращене и микрофона си работи. Пробвах да ги включва и на лаптоп, чува се както, когато ги включва в колоните.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.