Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Значи,проблемът ми е,че от около седмица или малко повече нямам звук от слушалките си.Поразрових се в интернет и мисля,че открих решението на проблема си.А той е,че трябва да отида в контролен панел>хардуер и звук>звук и оттам в панела playback да избера spearkers-a на слушалките си,с което да реша проблема,обаче проблемът е такъв,че spearkers-сите на слушалките ги няма там.Всмисъл,че дори и с включена жака на слушалките(дано не съм объркал термина  :) ) се чува звук от лаптопа,а не от слушалките.Също да кажа,че въпросните слушалки работят в другия лаптоп,а на този-и на него.Сега съм с тези от телефона си.Дано ми помогнете!!!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А буксата работи ли ? Ако не работи а имате и букса за микрофон която работи може да използвате драйвера на звука и да размените буксите. По този начин ще вадите аудио сигнала през буксата за микрофона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А буксата работи ли ? Ако не работи а имате и букса за микрофон която работи може да използвате драйвера на звука и да размените буксите. По този начин ще вадите аудио сигнала през буксата за микрофона.

Слушалките са безжични

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушалките са безжични

Модел на слушалките и ОС на двата лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модел на слушалките и ОС на двата лаптопа.

Моделът на слушалките е logitech wireless H600,а двата лаптопа с windows 7 операционна система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моделът на слушалките е logitech wireless H600,а двата лаптопа с windows 7 операционна система.

ОС на лаптоп не е същото като марка и модел.

Връзката м/у слушалките и лаптопите как се осъществява - през собствен адаптер (за слушалките), през вграден Bluetooth адаптер ...

Изобщо - на този лаптоп, при който не работят - слушалките виждаш ли ги в Devices and Printers ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отворете My Computer > Properties > Device Manager  на работещият лаптоп и поставете приемника за слушалките и погледнете кое се показва като ново устройство. Повторете процедурата и при не работещият компютър.

Каква е разликата? Изобщо не се появява или стой с удивителен?

Пробвайте да ги инсталирате, или да смените USB порта.

http://support.logitech.com/product/wireless-headset-h600#download

Ако има копче за завързване го натиснете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от Obscurity
      Търся си тонколонки със usb захранване и възможност за свързване на сматрфон или таблет нещо от този сорт,добре би било и да имат субуфер и bluetooth https://www.google.bg/search?q=usb+тонколони+със+субуферю&tbm=isch&ved=2ahUKEwj487j12LreAhWXlaQKHX68CvcQ2-cCegQIABAC&oq=usb+тонколони+със+субуферю&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..30i10.84493.95018..95436...0.0..0.2076.7245.0j5j1j0j1j1j1j2j0j1......0....1.........0i30j0i24.SClpcNpvepE&ei=FODeW_iZFJerkgX--Kq4Dw&prmd=ivn&biw=600&bih=1024#imgrc=d_pEI-vtg_xayM
      Основно ще ги позвам на работата по обектите,че последно време взех сам да си пея
      Гледам да се сместя в бюджет 60 лв. Евентуално може и да го прехвърля леко...Основно търся качество не ниска цена
      Какво бихте препоръчали???
    • от Sensey
      Здравейте, вчера като си почиствах лаптопа  забелязах тези 2 подобни на гайки, които се търкаляха около дъното. Някой знае ли от къде може да са се развили?

• от Siyana
      Здравейте! Искам да си купя лаптоп. Търся нещо до около 2000 лв. Насочих се към Macbook, защото знам, че екраните им са много добри. Търся си нещо, което да става за програмиране и дизайн. Главно ще се използва Adobe пакета. (Допълнителен въпрос: Някой знае ли дали на Macbook е възможно да се инсталира пиратския пакет? Не ми се дават 120 лв. на месец :D) Трябват ми поне 8 GB RAM, не бих отказала и 16. Понякога може да се използва и за рендиране, но това не е належащо. Като цяло ми трябва добра машинка с малък бюджет. Бях се спряла на HP Omen преди да се зарибя по Mac-oвете и доста други дизайнери да ми ги препоръчат. Та същинският въпрос е: знам, че ако се сглобява, ще излезе доста по евтино и нещо, което готово е примерно 2600, мога сглобявайки да сваля на 2000, но си нямам ни най-малка представа какви части да избера и кой да ми ги сглоби. Моля, помагайте.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.