Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Значи,проблемът ми е,че от около седмица или малко повече нямам звук от слушалките си.Поразрових се в интернет и мисля,че открих решението на проблема си.А той е,че трябва да отида в контролен панел>хардуер и звук>звук и оттам в панела playback да избера spearkers-a на слушалките си,с което да реша проблема,обаче проблемът е такъв,че spearkers-сите на слушалките ги няма там.Всмисъл,че дори и с включена жака на слушалките(дано не съм объркал термина  :) ) се чува звук от лаптопа,а не от слушалките.Също да кажа,че въпросните слушалки работят в другия лаптоп,а на този-и на него.Сега съм с тези от телефона си.Дано ми помогнете!!!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А буксата работи ли ? Ако не работи а имате и букса за микрофон която работи може да използвате драйвера на звука и да размените буксите. По този начин ще вадите аудио сигнала през буксата за микрофона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А буксата работи ли ? Ако не работи а имате и букса за микрофон която работи може да използвате драйвера на звука и да размените буксите. По този начин ще вадите аудио сигнала през буксата за микрофона.

Слушалките са безжични

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушалките са безжични

Модел на слушалките и ОС на двата лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модел на слушалките и ОС на двата лаптопа.

Моделът на слушалките е logitech wireless H600,а двата лаптопа с windows 7 операционна система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моделът на слушалките е logitech wireless H600,а двата лаптопа с windows 7 операционна система.

ОС на лаптоп не е същото като марка и модел.

Връзката м/у слушалките и лаптопите как се осъществява - през собствен адаптер (за слушалките), през вграден Bluetooth адаптер ...

Изобщо - на този лаптоп, при който не работят - слушалките виждаш ли ги в Devices and Printers ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отворете My Computer > Properties > Device Manager  на работещият лаптоп и поставете приемника за слушалките и погледнете кое се показва като ново устройство. Повторете процедурата и при не работещият компютър.

Каква е разликата? Изобщо не се появява или стой с удивителен?

Пробвайте да ги инсталирате, или да смените USB порта.

http://support.logitech.com/product/wireless-headset-h600#download

Ако има копче за завързване го натиснете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Trenndo
      Здравейте, ще уча архитектура и ще ми е нужен мощен лаптоп. Бюджета ми е 2000-2100лв като държа марката да е DELL или Asus. Ще се радвам ако някой успее да ми препоръча модел, да ми изясни каква е разликата между NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti и AMD Radeon 530, има ли смисъл от съчетанието HDD и SSD, и защо intel i7-8... поколенията са по-добри от intel i7-7.. Ще съм Ви безкрайно благодарен! 
      Поздрави!
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Hadjimehmed Shener
      Здравейте! Купих си лаптоп (Acer Nitro 5 NH.Q2QEX.016) преди 3 дни , вчера ми се появи една зелена точка на екрана върху лентата на задачите. Забелязах че след определено време точката лека полека намаля яркостта си и изчезва. Съжалявам ако има и друга тема по този въпрос , но за първи път ми се случва такова нещо и се притеснявам. На други места видях че пише , ако точката е всякакъв цвят освен черен щяла да изчезне след време, вярно ли е това? Благодаря Ви предварително за вниманието!
    • от mar_tin
      Здравейте.
      Имам следният проблем:
      При пускане на компютъра не ми тръгва звукът от колонките а се чува едно леко бръмчене. След като размърдам жака, който влиза в кутията с няколко движения /понякога и повечко мъка пада/ звукът тръгва нормално и кара с часове така докато не изключа компа. На следващият ден историята се повтаря. Положението е същото без значение дали са включени отпред на кутията или отзад. Пробвах ги с телефона и тръгват веднага без никакъв подобен проблем. Със старите колонки положението беше същото 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.