Премини към съдържанието
Razumceto

Нормално ли е мъж и жена да работят на едно и също работно място?

Препоръчан отговор

Казват че такива връзки -партньорите да работят заедно не завършват добре, а с раздяла и то ,по най-грозния начин. Какво мислите по тоя въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има и плюсове, има и минуси, зависи от конкретната ситуация. Ако работят в един офис/отдел/цех, т.е. да са заедно по цял ден, доста малко теми за разговор ще имат вечер вкъщи. Но ако са в една фирма без да имат допирни точки през работно време, не е проблем домашната комуникация. Проблем би могъл да възникне, а и той практически е често явление, ако двамата работят заедно, а заплатите се забавят, защото възникват сериозни затруднения със семейния бюджет.

Трудно е да се отговори еднозначно на такъв въпрос. Хармонията в брака в никой случай не се крепи само върху работното място, а и нима тия, дето не им се налага да работят не се развеждат, та май и по-често?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сисадмините на PIMK са мъж и жена и нямат проблеми явно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обикновенно това е причина да се съберат. Било ако работят в една фирма или в съседни. Един мъж ако е хитър и иска да си запази връзката може би трябва леко да отбягва партньора и дори да послъгва за да го направи. Това с тея истрории трябва да сме 24 часа заедно завършва много бързо според мен и май май е тийнейджърска глупост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Поредната грандиозна тема на този потребител. :)

Аз пък не мисля, че работното място само по себе си е кой знае от какво значение за отношенията между хората, но пък може да бъде чудесно оправдание за нуждаещите се от такова.

Редактирано от Merryl (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не.

Родителите ми работят заедно от 2000-та до ден днешен .Не виждам защо да не е нормално?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Родителите ми работят заедно от 2000-та до ден днешен .Не виждам защо да не е нормално?

След като е така, каква е причината за тази тема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

След като е така, каква е причината за тази тема?

Това питам и аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Но защо народът казва че не трябва половинката ти да работи на същото място-все някаква причина трябва да има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Но защо народът казва че не трябва половинката ти да работи на същото място-все някаква причина трябва да има.

Пробвайте и ще установите причината. Нищо не губите. Навремето беше запознанство и нова връзка, но това не ми пречеше на работата. Даже не е лошо.Зависи кой как приема ревността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някои хора имат повече от една половинка ..... без да им е позволено имам предвид.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не стига че у дома ще го търпя и гледам ами и на работа аааа

на работа почивка от мъжището

и отговора ми към авторката е да, нормално е, но за мазохисти

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някои хора имат повече от една половинка ..... без да им е позволено имам предвид.

OK. Но това никъде не е регламентирано в закона, че и да го спазват и двете страни. И не се водете от моя коментар уважаеми. Може би има и други причини. Но ние с Албенка си падаме малко и мазохисти, така че не ни пречи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А защо не питаш тия, дето го твърдят?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А защо не питаш тия, дето го твърдят?

Може би тези, които го твърдят, най-много отбягват отговора на този въпрос. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако работят на едно и също място ми се струва че ще им е трудно да се лъжат един друг. И така двамата ще са изнервени от моногамията и развода е в кърпа вързан.

Съвсем друго си е единия да каже че ще закъснее заради събрание а другия ще прескочи до колежката да научи някоя нова плетка и т.н.

Така си разсъждавам аз на глас просто. Може и да има изключения. В този форум съм забелязал са само изключенията обаче и винаги съм опроверган.

не стига че у дома ще го търпя и гледам ами и на работа аааа

на работа почивка от мъжището

Като гледам господ направо ти чете мислите.

На работа без мъжове. Само де не е разбрал че ти работиш в къщи ...

И така ... къща без мъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хората имат нужда от свобода и от уважение, което включва и уважение на личното пространство. Друг е въпроса, че повечето свързват последното непременно с изневяра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хората имат нужда от свобода и от уважение, което включва и уважение на личното пространство. Друг е въпроса, че повечето свързват последното непременно с изневяра.

Мен ли имаш предвид или ми е от антивирусната фалшива тревога?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам предвид написаното в поста ти. :)

Малеее...

Изплуваха ми някои мисли а от там и логични въпроси ама хайде, ще ти ги спестя.

Днес просто не съм на тая вълна. Уличи ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще ми спестиш какво?! Може би някоя твоя интерпретация върху нещо, което си прочел някога написано от мен, което обаче си пречупил през единствено възможния за теб ъгъл - т.е. само твоята си гледна точка.

Апропо - много пъти е ставало въпрос за това, че е некоректно човек да прочете нещо за някого, споделено от самия него в друг разговор и други теми, после да си го доизкусури съобразно своята си представа за добро и зло и някой ден да го пльосне като един голям коз, с ограничената си мисъл, че с това би могъл да бъде язвителен. Тъпичко е. Инфантилничко е. Смешничко дори. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще ми спестиш какво?! Може би някоя твоя интерпретация върху нещо, което си прочел някога написано от мен, което обаче си пречупил през единствено възможния за теб ъгъл - т.е. само твоята си гледна точка.

И защо трябва да е моя интерпретация!? То в това де беше написано няма кой знае колко възможни ъгъла. Там няма милиони комбинации като да наредиш кубчето на Рубик.

Там вариантите бяха два (2) ако не ме лъже паметта. Съм молба за съвет или подкрепа от форум че да може един ден ако се наложи да поделиш вината в съвестта си ако направиш грешната и изкушително сладка стъпка. Ей много обичате да съдите другите от страни значи. Там какво беше кой е безгрешен да хвърли първи камъка. Аз пак съм най грешния измежду толкова благородни девици!

А нашето не е такова то е лично пространство, ей това е удобния ъгъл. Но лично пространство е много гъвкаво понятие ако не е строго дефинирано в някаква рамка. Но това де ти беше писала определено излизаше доста от тая рамка от какъвто и ъгъл да беше погледнато. А сега ми говориш за мой възможен ъгъл!

Добре де навих се, моята гледна точка пак е била грешна а ти като Калдата потребител си изключението.

Би ли ми припомнила тогава твоята гледна точка пречупена през удобния за тебе ъгъл? Моля. Целия съм в слух.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Именно. Това имах предвид като казах интерпретация.

И за "СОЛО -еротичен разказ" някои хора ми вмениха, че ей така си гледам нечия снимка и цял ден се отдавам да сологамни страсти в кревата, докато си скърцам, охкам и пъшкам...

Сещаш ли се?!

Удобно си изпуснал последващите уточнения, но за това ти казах, да не взимаме този завой, че да не затънем...

А принципно за свободата - да, всеки има нужда от свобода. И не си мисли, че повечето жени не се сещат, че когато мъжеме им остават на събрание, всъщност са със секретарките си... Дебнеш ли може и да издебнеш. За това умните хора разсъждават малко по-зряло от това да се замерват с пепелници.

Както и да е.

А съвсем друг е въпроса, че ако наистина обичаш някого и наистина искаш да е щастлив - може дори сам да подариш на половинката си това. Пак както и да е.

За това е хубаво, че сме различни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Именно. Това имах предвид като казах интерпретация.

И за "СОЛО -еротичен разказ" някои хора ми вмениха, че ей така си гледам нечия снимка и цял ден се отдавам да сологамни страсти в кревата, докато си скърцам, охкам и пъшкам...

Сещаш ли се?!

А не. Аз еротични разкази не чета.

Чета теми в изповеди така че няма как да се сетя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.