Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет !!! Добър ден !!! Имам запитване към хората които играят League of Legend :) И така ... преди няколко дни изтеглих играта инсталирах я но когато влязах да играя положението беше плачевно едва стигаше 30fps :( Бях гледал в youtube клипове на играта как я играят на същата конфигурация като моято и хем снимат и си им върви стабилно с 30-40fps ;) Иначе минималните изисквания ги покривам до колкото гледам в информацията : Минимални системни изисквания:Процесор 2GHz

Рам:1GB ... Видеокарта:GeForce 6800GS !!! И така понеже в момента съм я укъсал нямам възможност да сменя компа искам да попитам какво е по важно за играта ? Процесор или Видеокарта ? Кой компонент да подменя !!! Конфигурацията ми е в подписа който се интересува да види :D Чакам вашите мнения !!! Мерси предварително !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Collins    1711

А на какви графични настройки я играеш? Ако си я пуснал на максимални със антиалайзинг, забрави да ти вдигне над 30 фпс :) освен това уточни точната си конфигурация, защото пентиум 4-ки има бол ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А на какви графични настройки я играеш? Ако си я пуснал на максимални със антиалайзинг, забрави да ти вдигне над 30 фпс :) освен това уточни точната си конфигурация, защото пентиум 4-ки има бол

Играя я всичко на ниски и резолюция 1024 ;) антиализинг-а е спрян и от самата игра е настроено да качва макс до 60 !!! Процесора е Intel ® Pentium 4 530 HT :D

Така, ако кажеш и точен модел на процесора ще е супер.

Intel ® Pentium 4 530 HT ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Collins    1711

С пентиум 4 G2030, 4 гб рам и вградено интел HD2500, минимални настройки върви с 60 фпс... Помисли за ъпгрейд ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
        Привет И ето набързо да споделя днешния си случай,защото след малко заминавам за работа и утре ще отговоря в темата !!! Днес отворих папка Prefetch и няколко странни файла ми се мярнаха които сефте виждам имената са : AgAppLaunch за него показва,че е създаден 1.2.2010 ... другите са създадени днес : AgGlFaultHistory този е другия AgGlFgAppHistory този е следващия AgGlGlobalHistory и следващите 2 : AgGlUAD_P_S-1-5-21-4278325752-1556844435-3455426870-1000
        другия : AgGlUAD_S-1-5-21-4278325752-1556844435-3455426870-1000 последния е : AgRobust
        Всички файлове са с разширение .db и пише Data Base File (файл с база данни) Някой ако може ми даде малко информация относно тези файлове нека да пише коментар и утре ще ви дам отговори Windows-a e 7 64bit
      • от WhiteTooth
        Здравейте ,тъй като скоро навършвам пълнолетие съм почти сигурен че ще имам нужда от малко пари за да си заплатя шофьорските курсове ,както и да си взема свой личен автомобил. Въпроса ми е прост и сложен едновременно ,искам да изтегля заем (който няма да е голям) ,може би до 1000лв ,като съм наясно че няма да покрият автомобилчето ,а само книжката. Искам да разбера от къде да взема този кредит без да се набутам яко ,в смисъл ,без да е огромна лихвата и ако закъснея с няколко дни или един месец да не получа "заплашително" съобщение на мобилния "ВНИМАНИЕ 'ШИ ТА ДЪДЕН НА СЪДИЯ ИЗПЪЛНИТЕЛ Ш'ОТО НЕ СИ НИ ДАЛ ПАРИ ЗА ЛЕБЕЦ" ,схванахте какво имам в предвид.
        Всяко мнение ще ми бъде полезно за взимането на подобно решение.
      • от Благой Великов
        Преди всичко останало искам да се извиня предварително, ако това не е мястото на тази тема ... 
        Станах свидетел на много интересен трик с карти. Ако някой може да го обесни да го направи, да можем и ние да се възползваме от това хихи. Значи трика, който наблюдавах е следния:
        Едно момче накара момичето да си извади телефона каза, че трябвало телефона да е iphone  защото не се получавало ама аз се съмнявам в това, защото той беше видял, че тя е с такъв телефон и искаше да направи номера на нея. Тъй, накара я да си включи калкулатора и каза да напише едно трицифрено число, след това още едно и още имаше, обаче не съм сигурен колко точно. Избора е абсолютно неин. Каквито числа иска тях пише. Накрая след като получи отговара и каза да звънне на този номер, а това беше неговия телефонен номер :О Хах. Ако някой знае как се прави нека обесни. 
      • от xXx*Triple*xXx
        Добър ден хора и ето го отново моя пореден проблем Снощи докато си почиствах компа от временни файлове/история от браузерите/поправка на проблеми в регистрите с разни програми накрая отворих папката Prefetch на Windows XP и там забелязах някви имена които са ми напълно непознати за сефте ги чувам единия беше dumprep.exe другия sysocmgr.exe  Проверих къде се намират има ги само в system32 но това което ме притеснява е,че одеве на един приятел на компа му проверявах дали и той ги има при него не ги намира  Той е на Windows 7 Ultimate 32 bit !!! Помагайте ако знаете нещо за какво служат тези 2 файла !? Windows компоненти ли са или някви гадинки/вируси !? Всяка информация която знаете за тези 2 файла ми е полезна така,че нещо ако знаете драскайте коментарчета !!! Мерсаж Предварително
      • от xXx*Triple*xXx
        Добър ден на всички Имам един въпрос свързан с рутер LINKSYS BEFSR41 !!! Проблема е следния,през няколко дни ip-то се сменя само На какво се дължи това !? Преди малко говорих с доставчика ми на интернет и той каза,че това се получава от тока когато примигне или спре тока рутера си разкача едното ip и се закача към ново Но попринцип не съм забелязал да има токови удари и да е спирал тока бая отдавна а рутера си е включен нон стоп и малко ми е странно това за тока да е причината за смяната му Някой нещо да знае по въпроса да ми помогне с повечко информация да драсне коментарче Мерсаж Предварително !!! Лек Ден
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.