Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет !!! Добър ден !!! Имам запитване към хората които играят League of Legend :) И така ... преди няколко дни изтеглих играта инсталирах я но когато влязах да играя положението беше плачевно едва стигаше 30fps :( Бях гледал в youtube клипове на играта как я играят на същата конфигурация като моято и хем снимат и си им върви стабилно с 30-40fps ;) Иначе минималните изисквания ги покривам до колкото гледам в информацията : Минимални системни изисквания:Процесор 2GHz

Рам:1GB ... Видеокарта:GeForce 6800GS !!! И така понеже в момента съм я укъсал нямам възможност да сменя компа искам да попитам какво е по важно за играта ? Процесор или Видеокарта ? Кой компонент да подменя !!! Конфигурацията ми е в подписа който се интересува да види :D Чакам вашите мнения !!! Мерси предварително !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на какви графични настройки я играеш? Ако си я пуснал на максимални със антиалайзинг, забрави да ти вдигне над 30 фпс :) освен това уточни точната си конфигурация, защото пентиум 4-ки има бол ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на какви графични настройки я играеш? Ако си я пуснал на максимални със антиалайзинг, забрави да ти вдигне над 30 фпс :) освен това уточни точната си конфигурация, защото пентиум 4-ки има бол

Играя я всичко на ниски и резолюция 1024 ;) антиализинг-а е спрян и от самата игра е настроено да качва макс до 60 !!! Процесора е Intel ® Pentium 4 530 HT :D

Така, ако кажеш и точен модел на процесора ще е супер.

Intel ® Pentium 4 530 HT ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С пентиум 4 G2030, 4 гб рам и вградено интел HD2500, минимални настройки върви с 60 фпс... Помисли за ъпгрейд ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от O.o o.O
      Може ли да се направи някаква настройка или нещо подобно, така че като се затвори лаптопа той да не заспива, а да продължи да си работи. Това е с цел за повече свободно място.  
      Благодаря предварително!  
    • от Дионисий
      Добър ден! 11 клас съм възнамерявам да се занимавам с автомобилен дизайн, по-конкретно с екстериора на автомобилите. Нивото по английски ми е б1, ся се пъна да го уча. Кажете ми какво трябва да приготвям за кандидатстването. Предложете ми универстети от европа може и от източна. Мерси предварително!
    • от cnedd
      Весела Коледа
      Искам да ви запитам да ли си струва дадената конфигурация, много на кирия ми дойде. Човека и търси 2500лв. Знам че ще ми помогнете, по моя въпрос.
      Процесор: Intel® Core™ i7-7700K Processor
      Дъно: ROG MAXIMUS IX FORMULA
      Видео GTX 1080 Palit Windforce 8GB
      Рам: 2x8 Hyper X 3200Mhz
      Захранване: 1000 W Corsair Gold
      Водно: Corsair Hydro H100i v2
      Ssd Intel 512
      Hdd 1TB
      Кутия: Cooler Master HAF X - Full Tower
      https://www.amazon.com/Cooler-Master-HAF-Computer-RC-942-KKN1/dp/B003S68Q0Y
      FanController: NZXT Sentry 3 5.4-inch Touch Screen
      https://www.tweaktown.com/reviews/6406/nzxt-sentry-3-5-4-inch-touch-screen-fan-controller-review/index.html
      Ще се ползва за игри, на монитор 21инча на full hd.
      Благодаря ви предварително, по принцип имах бюджет 3000,3500лв.
      Но ми скочиха с тази оферта, и реших да ви попитам.
      Весели празници ви желая.
    • от Дионисий
      Добър ден! 11 клас съм имам влечение към колите, искам да попитам къде мога да го изучавам в Европа и после да имам гарантирана работа. Как се кандидатства, че не остана много време? Аз съм скаран с чуждите езици, но мога ли да изучавам тази специалност с езикова година. Портфолиото какво трябва да съдържа. Къде приемат със стипендии? Къде ще ми излезе най-евтино обучението? Благодаря Ви предварително!

• от HelloWorld
      Здравейте,
      Някой може ли да помогне с презаписването на масив в друг масив, т.е входните данни се записват в даден масив, но след това трябва да се прехвърлят на друг в отделна функция. 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.