Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет !!! Добър ден !!! Имам запитване към хората които играят League of Legend :) И така ... преди няколко дни изтеглих играта инсталирах я но когато влязах да играя положението беше плачевно едва стигаше 30fps :( Бях гледал в youtube клипове на играта как я играят на същата конфигурация като моято и хем снимат и си им върви стабилно с 30-40fps ;) Иначе минималните изисквания ги покривам до колкото гледам в информацията : Минимални системни изисквания:Процесор 2GHz

Рам:1GB ... Видеокарта:GeForce 6800GS !!! И така понеже в момента съм я укъсал нямам възможност да сменя компа искам да попитам какво е по важно за играта ? Процесор или Видеокарта ? Кой компонент да подменя !!! Конфигурацията ми е в подписа който се интересува да види :D Чакам вашите мнения !!! Мерси предварително !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А на какви графични настройки я играеш? Ако си я пуснал на максимални със антиалайзинг, забрави да ти вдигне над 30 фпс :) освен това уточни точната си конфигурация, защото пентиум 4-ки има бол ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А на какви графични настройки я играеш? Ако си я пуснал на максимални със антиалайзинг, забрави да ти вдигне над 30 фпс :) освен това уточни точната си конфигурация, защото пентиум 4-ки има бол

Играя я всичко на ниски и резолюция 1024 ;) антиализинг-а е спрян и от самата игра е настроено да качва макс до 60 !!! Процесора е Intel ® Pentium 4 530 HT :D

Така, ако кажеш и точен модел на процесора ще е супер.

Intel ® Pentium 4 530 HT ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С пентиум 4 G2030, 4 гб рам и вградено интел HD2500, минимални настройки върви с 60 фпс... Помисли за ъпгрейд ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от WhiteTooth
        Здравейте!
        Баба ми е с 95% ТЕЛК, има запор в/у пенсията си, като месечният й лимит за теглене е 460 лева (минимална работна заплата), жената преди няколко месеца, още преди да й сложат запора беше кандидатствала за ТЕЛК, и преди няколко дни пристигна писмото в което пишеше сумата която й е преведена в банковата сметка. Отивайки на 07.11.2017 г. банката отказва да й преведе повече от минималната работна заплата, а останалите пари които се водят инвалидна помощ биват остаени в сметката. По документ от частният съдебен изпълнител пише че всяка допълнителна сума която не може да бъде истеглена или не е истеглена до посоченият месец остава в банковата сметка на лицето до погасяване на кредита.
        Уж се интересувах малко, но общо взето не беше кой знае колко полезна тази информация и реших да се допитам до Вас, по закон никой ЧСИ, както и банка нямат право да запорират или да не изплащат инвалидни помощни пенсии. Как да помогна на бабата да се пребори с това и да си вземе парите от ТЕКЛ?
        Ходи до НОИ, пусна молба да си получава парите в поща по местоположение, след което ходи до кантората на ЧСИ който й е направил запора, но го е нямал и хората които са били там са й казали че банката НЯМА правото да задържа пари от инвалидни пенсии и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да и изплатят поне 460  лева, без да е включена личната и пенсия към това число. С малко надежда жената отива в банката за да обясни какво са й казали, но уви, банката отново отказва да й преведе нито стотинка от това което се е събрало от ТЕЛК-а.
        Какви са вашите съвети, как да помогна не жената да си вземе парите от тези хомосапиенси?
        ~ Ако се пусне възражение към ЧСИ който е направил запора, то какъв е шанса запора да бъде вдигнат или поне да може да си тегли парите от ТЕЛК?
      • от WhiteTooth
        Здравейте, баба ми има запор на пенсията си, като причина за това е неизплатен заем.
        Преди да и сложат запора баба ми чакаше одобрение или поне някакво известие от НАП за ТЕЛК за да разбере по колко пари ще получава на месец, в документите от ТЕЛК пише че се е на числила сума за изплащане на стойност малко над 700 от януари месец 2017 год. Проблема започва от там, отивайки днес в банката за да изтеглим пенсията на жената както и парите от ТЕЛК-а Те ни казват че в писмото от частния съдебен изпълнител видно е отбелязано че Тя има право да тегли до минималната работна заплата на месец (460лв).
        Опитвайки се да изтеглим останалите 700 ни беше отказано.
        Въпроса ми е следният, имат ли право да не изплащат инвалидни помощни от ТЕЛК, и ако нямат по какъв начин да си изтегли жената парите?
        Пенсията и е около 400лв, стана толкова преди месец-два когато вдигнаха пенсиите, по трудов стаж пенсията й е близо 170-180лв
        От ТЕЛК трябва да й се изплащат между 80 и 90 лева.
        Процентите от ТЕЛК за 95%.
        Ако отиде до НОИ с молба за превод по пощата до местоположение, то ще преведат ли тези 700лв в пощата и ще може ли да ги изтегли безпроблемно?
        Консултирах се с адвокат, той ми каза че може да пуснем възражително писмо до съдебният изпълнител за да се махне този запор, но това ще стъпи на бабата пари, искам да попитам Вас дали ако отиде до НОИ и направи по-горе написаното дали ще може да ги изтегли и чак тогава да се пусне писмо. Или поне от НОИ да й дадат бележка с която да отиде в банката и да си взема инвалидната помощ.
      • от xXx*Triple*xXx
        Имам въпрос свързан с телефона или по точно батерията Когато включа да се зарежда на няколко пъти забелязвам пише : Зареждане при АС 
        Въпрос ? Някой има ли на идея какво е това АС ? Търсих из разни форуми но нищо не намерих за това АС Батерията е оригиналната телефона е купен чисто нов не е сменяна !!! Не е подута не е прегрявяла никога от както го имам близо 2 години При нормална работа (като не си играя толкова много с телефона батерията изкарва по 2 дни) Някой ако знае какво е това - Зареждане при АС нека да пише телефона е Lenovo C2 Vibe K10a40
      • от icaka9
        Привет хора! Искам да попитам хората с Galaxy A3 2017 за мнения(впечатления) относно работата на телефона, бързината му, качество на камера и видео, след време дали се забавя, дали забива....като цяло как се държи и ако може някой, който го има и го ползва да направи едно кратко видео дали на 720p или на 1080p без значение...2-3 минутки на светло и на тъмно(с лампа или лампички да светят в тъмното и силна музика....в дискотека или бар или клуб,концерт или у дома) това което искам да видя е дали от светлината на лампа в тъмното има такива подобни на саби отблясъци и блестене от светлината на лампата и също микрофона какво качество на звук вади на запис с силна музика от концерт или нещо от сорта....защото в момента съм с Iphone SE и това може да се каже, че е единственото нещо което ме спира да взема Galaxy-то.....много ще съм благодарен на човека, който може да ми направи тази услуга, защото не знам как и къде по друг начин мога да го тествам аз като го нямам.....Благодаря!
      • от WhiteTooth
        Здравейте! 
        Та, тъй като съм твърдо решен да си закупя един нов компютър, но не съм сигурен дали това е най-доброто което мога да си взема за тези пари и реших да попитам Вас. 
        Конфигурацията е следната:
        Ще спомена само че ВИДЕО КАРТАТА И ЗАХРАНВАНЕТО СА ЧИСТО НОВИ, другото е втора употреба, но от легален магазин с 1 година гаранция!!! 
        8GB Ram, 250GB Хард Диск, Intel-Core i5 (2-ра генерация), 600W захранване и видео карта nVidia GFORCE 1050Ti 4GB. 
        Кажете ми дали си струва парите, ако не си струва, то причината в сумата или е от самата конфигурация, дайте собствени предложения какво да си купя, Но да Не е повече от 1000лв. 
        Съжалявам че не съм дал повече информация, какво е дъното, какъв е модела на захранването, но просто не съм сигурен. 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.