Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

От приблизително два месеца изпитвам болки в рамото. С диагностичните елементи няма да ви занимавам, тъй като те са грижа на ортопеда ми. Не са ми правени снимки, но явно предполага, че е възпалени на сухожилие, тъй като започна с НСПВС, минах през физиотерапия и вчера получих инжекция с дипрофос. Болка засега няма. При следващия преглед ще адресирам долуформираните въпроси към него, но сега ме интересуват и мненията на запознати, за предпочитане медицински лица, с темата хора. 

Въпросът ми е в колко болници и в кои градове предлагат т.нар. плазмотерапия. Аз съм от Хасково и за предпочитане е някъде по-близо, но, ако София(знам, че се предлага такова нещо в Токуда) е по-добър вариант, така да бъде. Интересува ме и кои болници имат повече опит, тоест въвели са лечението по-отдавна и т.н. 

Дали е всъщност изцяло нужно пак ще попитам ортопеда си, но според различни клинични проучвания, анектодни случаи разни и т.н. предпочитам прп пред още една инжекция с кортикостероиди(тъй като имат краткотрайни ефекти и никакви регенативни свойства) или пък бездействие.

Цената не е от решаващ характер, но не крия, че ме интересува въпреки това. Информативно, да се подготвя.

Ако някой от малцината лекари тук има някакъв опит с това или пък е склонен да се допита до някой свой колега, или пък има непрофесионалисти, на които им се е наложило да минат по този път и се чувстват достатъчно компетентни да ми помогнат, приемам топло и с искрени благодарности помощта Ви.

Редактирано от ftpkid (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.