Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

destroyer93    5

Търся конфигурация без видео карта , ще се ползва за тежки игри . Видео картата ми е р9 270х дуал-х и търся да го сложа в кутия за около 450-500 лв .  Мерси предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Roujin Z    5854

Ориентирай се към нещо втора ръка.

I5-2400

ASUS P8 H61 PLUS или Gigabyte H61M-S2PV

NZXT Hale82 v2 550W или XFX Pro 450W - Достатъчно е за картата та може и по-евтиното.

Kingston Hyper X Savage 2x4GB

Редактирано от naruto (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Монката    1022

Ориентирай се към нещо втора ръка.

I5-2400

ASUS P8 H61 PLUS или Gigabyte H61M-S2PV

NZXT Hale82 v2 550W или XFX Pro 450W - Достатъчно е за картата та може и по-евтиното.

Kingston Hyper X Savage 2x4GB

Това е твоята покупка. Гласувам за второто захранване, Сисоник е все пак. Предостатъчно е за видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Това е твоята покупка. Гласувам за второто захранване, Сисоник е все пак. Предостатъчно е за видеокартата.

Ехей,като е Сиасоник да не е нещо чак толкова над другите?NZXT е по-доброто

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Ако се купи по-скъпо дъно с Z68/Z77 чипсет е възможен известен клок нищо че е заключен процесора.

MSI Z77A-G43

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Да събере пари,и да вземе отключен.Клока на този ще е малък,и не виждам нужда от скъпо дъно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

110 лв. не са чак толкова а отключен трудно ще намери изгодно.

При старите по-важното е дъното и като цяло са по-добър вариант в това отношение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

110 лв. не са чак толкова а отключен трудно ще намери изгодно.

При старите по-важното е дъното и като цяло са по-добър вариант в това отношение.

Трудно ама възможно ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    destroyer93    5

Аз не виждам голям смисъл от клокове ,  1-во че при голямо натоварване процесора сам си се връща към оригиналните честоти , 2-ро има шанс да изгоря дъното за едното нищо .  Офертата на наруто е добра но и твърде рискована , тъй като може да ми продадът нещо което не работи , но вероятно ще поема риска :)

http://olx.bg/ad/crucial-ballistix-sport-xt-8gb-2br-obscho-16gb-ram-ddr3-ram-pamet-ID5i27e.html#fe108ecb9f

http://olx.bg/ad/zahranvane-chieftec-550w-psu-chieftec-gps-550ab-a-ID5ijyu.html#fe108ecb9f

http://olx.bg/ad/intel-i5-2400s-up-to-3-30ghz-socket-1155-ID5ga6Q.html#fe108ecb9f  или http://olx.bg/ad/intel-i5-2500-up-to-3-70ghz-socket-1155-protsesor-ID5he3C.html#45f7a8ac88ако става за дъното

http://olx.bg/ad/hard-disk-hitachi-ultrastar-500gb-sata-ID52eFk.html#fe108ecb9f

какво мислите за тези части +  дъното на асус  от офертата на наруто ?

Редактирано от destroyer93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Монката    1022

Ехей,като е Сиасоник да не е нещо чак толкова над другите?NZXT е по-доброто

Откъм кондензатори е по-добро, другото пък е модулно, няма значение кое ще вземе, обаче Сисоник произвеждат най-качествените захранвания и са добре и в ниския клас, докато NZXT захранването дори не е произведено от тях, не знам кой производител е, но е нещо като Integra/Raider. От друга страна е ново, но мисля, че няма гаранция, а аз не бих купил нищо без гаранция.

Редактирано от ЛЕВСКИ ВЕКОВЕНЪ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Откъм кондензатори е по-добро, другото пък е модулно, няма значение кое ще вземе, обаче Сисоник произвеждат най-качествените захранвания и са добре и в ниския клас, докато NZXT захранването дори не е произведено от тях, не знам кой производител е, но е нещо като Integra/Raider.

Говориш така щот си чул,че ги правят Корсар.Хубави са,но не най-добрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Монката    1022

Говориш така щот си чул,че ги правят Корсар.Хубави са,но не най-добрите.

Ти явно не четеш няма гаранция, а това за захранване е много важно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lindroos1    254

Ти явно не четеш няма гаранция, а това за захранване е много важно.

Тук избора не е Сиасоника,независимо ,че няма гаранция.Постоянно препоръчваш Сиасоник,и ги хвалиш,сякаш са единствените добри захранвания.А не е така.

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Монката    1022

Тук избора не е Сиасоника,независимо ,че няма гаранция.Постоянно препоръчваш Сиасоник,и ги хвалиш,сякаш са единствените добри захранвания.А не е така.

FSP са добре само от Аурум нагоре, Корсар от CS/RM. Термалтейковете има много добри модели като Лондон...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Факт е че Сиисоника е качествено друг факт е че е достатъчно и трети че се дава 15 лв. по-евтино та не е проблем да се вземе. 

Човека явно са му кът парите а и е намерил I5-2500 което е чудесно но са още 30 лв. отгоре та трябва да спести от нещо.

destroyer93 предложил съм ти памет с 15 лв. по-евтина та защо се набутваш? Отделно губиш двуканалния режим а и радиаторите изглеждат височки.

Не се занимавай и с чифтето (става но не е добър избор) а взимай XFX без да се замисляш щом другото ти идва скъпо.

Също така линка ти за I5-2500 е най-доброто после тоя дето ти дадох за I5-2400. 

Другия I5-2400S е краен вариант понеже хем е енергоспестяващ хем е по-скъп с 20 лв.

Дъното на Асус има допълнителни слотове ама едва ли ще ти потрябват та ако трябва вземи по-евтиното на GB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    destroyer93    5

Дъното на асус ще ми го дадът за 50 лв човека се съгласи ,  ще взема и5 2500 ,  550 ватовото захранване,   рамта ,   хард диск и видео карта имам , май това е като цяло .   Имам кутия  стара на ЛГ и се чудя дали ще стане  ,жалко че немога да му сложа снимката  нещо не става :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Повтарям не взимай чифтето! Това че пише 550W не го прави по-никакъв начин по-добро от XFX. 

Не са лоши даже имам едно осем годишно дето си работи без проблеми но 70 лв. е много за подобно захранване. 

Гледа се да е с единична линия демек ако искаш по-силно се ориентирай към NZXT

иначе може и 600W за 40/50 лв. да ти намерим. На мен съвестта ми е много гъвкава та веднага ще ти продам едно ако ти е мерак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    destroyer93    5

Имам впредвид че ще купя това на NZXT  , той също е 550 ватов , чифте и аз съм имал   400 вата и го ползвах със видео карта 270х , чудя се как не успя да гръмне , куче марката :D

Редактирано от destroyer93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Това става а и е модулно което е добре щом кутията е смотана.

Дъното е микро та нямаш никакви проблеми както и с останалите части.

Единствено видеокартата може да провериш събира ли се но едва ли ще е проблем.

Edit: Моя грешка дъното на Асус е пълноразмерно та трябва да провериш кутията.

Какво дъно е имало преди в нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Е сложи я снимката на кутията във форума да я видят всички. Може да я качиш в http://picbg.net/

Но ще ти е по-лесно да прецениш по-размера на старото дъно. Ако е било пълноразмерно няма проблем и с Асуса.

Ако събира само микро взимаш GB-та.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Събира пълноразмерни та нямаш проблеми в това отношение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    destroyer93    5

Тя си е голяма кутия и би трябвало да няма проблеми и със големи видео карти . Какво мислите за този процесор  http://olx.bg/ad/protsesor-intel-core-i5-2500-ID5hK5Q.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.