Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

miniboy    0

Здравейте всички,
    До сега намерих помощ и подкрепа с някои теми предполагам, че пак ще ме изясните.
    Имам лаптоп с видео карта на Nvidia 840M

w6ZNNM0.png?1

Както виждате на “Graphics“ ми пише Intel... и 2047mb Nvidia.... тъй това означава ли че имам нещо като два драйвъра или не знам не съм кой знае колко специалист, но аз си сложих уиндовса и драйверите знам видео картата ми на Nvidia и изтеглих от сайта му драйвъра тръгвам да го инсталирам спомням си дава ми нещо като грешка и споменаваше нещо за Intel Graphics намерих го от нета инсталирах и стана. Инсталирах си PES 2015 и на настройките там където пише преференции за драйвъри на видео карта от среща пише че е на Intel с оценка “лоша-bad“  та нали беше на Nvidia преди това съм играл на NFSRivals с най-доброто качество смисъл всичко ми беше на “high“ и няма никакъв лаг. До колкото прочетох в нета за Intel видео карти почти всички им викат че са слаби с тая работа а аз пък нямах никакъв проблем с Rivals и си мисля че тогава играта или лаптопа ми дали с Nvidia е пуснала играта още не знам но щом нямаше лагване значи е била с Nvidia. и като играя на някои дребни игри \стари и нови\ качеството на графиката не е хубава в сравнение с това хората в Ютюб пускат видео на тези игри с доста добро качество сравнение с моя.
    Ето и други снимки които предполагам са полезни.

Благодаря предварително.

ZGxq6sX.png

3h2kZRX.jpg?1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

onogondur    3107

Имате две видеокарти. Като тази на НВидиа ще се включва при необходимост, автоматично. Можете обаче да определите кога дадено приложение да работи с определена карта. Ще ви обяснят колегите тук.

п.п. Наблегнете на граматиката и правописа, че е ужасно. Лично мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    PC doctor    1668

Нека автора на тази тема изобщо да не си играе да пипа каквото и да било по настройките на видеото .

Мисля че отдавна всеки потребител на чиято система има 2 видеокарти, се е убедил че без каквато  и да е допълнителни манипулация всичко всичко си работи както трябва . Колегата преди мен го е казал ясно и точно - включването към помощната карта става автоматично когато дадено приложение изисква повече графичен ресурс .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    miniboy    0

Благодаря Ви, че ме изяснихте отново.

п.п. Наблегнете на граматиката и правописа, че е ужасно. Лично мнение.

Опитвам се, но през полунощ към 1:00 просто няма как да стане :D  при положение, че рано сутрин трябва да съм на работа, но мога да обещая за следващия път да съм по-старателен.  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.