Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Живо здраво :)

Някой ако може да ми каже някоя програма която да чете капча автоматично .

Рових из нета ама нещо не намирам читава .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Живо здраво :)

Някой ако може да ми каже някоя програма която да чете капча автоматично .

Рових из нета ама нещо не намирам читава .

За какво служи това "капча" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е един вид защита ,която собственик на сайт си слага :) /против ботове /

Доста е дразнещо :) Особено вечер .Аз съм с безжична мишка и като си легна и ми се появи нещо такова ...Трябва да стана да отида до компа и да пиша разни цифри и такива от сорта :)

Та ...Затова ми трябва няква такава програма ... Някак си не е оферта да ставам при всяко влизане в подобен сайт или каквото и да е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има предвид Тюринг тест. Едни криви букви, които човек може да разпознае, а компютърът не.

И аз имам същата молба. Не мога да намеря нито програма нито туториал как да си направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е един вид защита ,която собственик на сайт си слага :) /против ботове /

Доста е дразнещо :) Особено вечер .Аз съм с безжична мишка и като си легна и ми се появи нещо такова ...Трябва да стана да отида до компа и да пиша разни цифри и такива от сорта :)

Та ...Затова ми трябва няква такава програма ... Някак си не е оферта да ставам при всяко влизане в подобен сайт или каквото и да е :)

Безжична клавиатура оферта ли е ?

Има предвид Тюринг тест. Едни криви букви, които човек може да разпознае, а компютърът не.

И аз имам същата молба. Не мога да намеря нито програма нито туториал как да си направя.

Дано да съм го накарал поне малко да се замисли :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Безжична клавиатура оферта ли е ?

Дано да съм го накарал поне малко да се замисли :)

Замислих се мнооого :) Не мисля че търся нещо незаконно или забранено .Току що рових за да видя дали такава програма е незаконна или забранена от закона :) Е НЕ Е :)

Иначе с безжичната е добра оферта  :) Но въпреки всичко ще съм доволен ако някой даде някоя програмка ...

Щом също и мозилла даже предлагат подобно нещо като добавка ..... Само че можеш да я ползваш 5 пъти за 24 часа :) После е платена ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Замислих се мнооого :) Не мисля че търся нещо незаконно или забранено .Току що рових за да видя дали такава програма е незаконна или забранена от закона :) Е НЕ Е :)

Иначе с безжичната е добра оферта  :) Но въпреки всичко ще съм доволен ако някой даде някоя програмка ...

Щом също и мозилла даже предлагат подобно нещо като добавка ..... Само че можеш да я ползваш 5 пъти за 24 часа :) После е платена ...

http://skipinput.com/tos.php

6.   In those cases where the image identified as CAPTCHA is to be processed by one of our staff, it is your responsibility to make sure that the image has been identified correctly, We guarantee the correct recognition of CAPTCHAs in 95% of inputs. Our employees are only human and therefore capable of making a mistake while entering CAPTCHAs. Indeed, some CAPTCHAs may be unreadable, particularly when standard English letters and digits are not used. We can only guarantee the recognition of CAPTCHA when English is used.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

6.   In those cases where the image identified as CAPTCHA is to be processed by one of our staff, it is your responsibility to make sure that the image has been identified correctly, We guarantee the correct recognition of CAPTCHAs in 95% of inputs. Our employees are only human and therefore capable of making a mistake while entering CAPTCHAs. Indeed, some CAPTCHAs may be unreadable, particularly when standard English letters and digits are not used. We can only guarantee the recognition of CAPTCHA when English is used.

Благодаря ти :) Ще го пробвам това ... :smiliewithegg:

Сега прочетох на едно място че такива програми не са съвсем законни ...Не става въпрос за България ..Но все пак явно съм подвел колегата да ми даде добавка за мозила за , което се извинявам .Не е умишлено .

Моля ТЕМАТА да бъде заключена от модератор .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тая тема не би трябвало да се разисква тука! Освен това новите алгоритми на гоогле още няма програма която може да ги пробива и да е безплатна. А платените реално не програмата ги решава а хора който се регистрират в разни сайтове за правене на пари и ти дават разни неща да решаваш общо взето са капчите на платените потребители от други програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Universal Share Downloader - USDownloader - има и български интерфвйс(by me).

http://www.dimonius.ru/?usd

http://forum.ru-board.com/topic.cgi?forum=5&topic=39064

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.