Премини към съдържанието
MyComputer

Въпрос за 2 процесора. По добрия за дадено дъно.

Препоръчан отговор

Кой процесор е по добър Intel® Core™2 Duo Processor E7200 или  Intel® Core™2 Duo Processor 2.53 GHz за това дъно 945GC-M7 TE Ver. 6.x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажете точният модел на вторият процесор.

Списъкът с поддържаните процесори можете да намерите в официалната страница на производителя на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Списъкът с поддържаните процесори можете да намерите в официалната страница на производителя на дъното.

Intel® Core™2 Duo Processor E6850 е втория

Искам да попитам конкретно кои най добре става за игри.

Редактирано от MyComputer (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е7200 @ 2,53

E6850 @ 3

Общо взето Е6850 е по-добрия, но да ти кажем, че ще усетиш съществена разлика ще е лъжа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е6850 НЕ става за актуални игри. Април месец сменихме на един приятел такъв с 1231v3 даже процесора заедно с дъно и всичко ми е в България. На следващото прибиране някой ще му се зарадва в темата за подаръци. Даже и диабло му кълцаше а аз го играя на актуален пентиум с вградената графика и върви по-добре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Слагай един XEON и не се занимавай повече със тази стара конфигурация, колкото изкара!

Аз наскоро сложих и си работи перфектно, ако те интересува ще ти дам линк към темата във един друг сайт, там съм публикувал и снимки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Слагай един XEON и не се занимавай повече със тази стара конфигурация, колкото изкара!

Аз наскоро сложих и си работи перфектно, ако те интересува ще ти дам линк към темата във един друг сайт, там съм публикувал и сниинте

интересува ме ако може прати ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пак искам да питам, защото не разбрах дали ще тръгне този процесор CPU Intel Xeon E5410 Quad Core с лепенка за 775 на това дъно и

и945ц-м7б.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пак ........

Пич можем да ти дадем насоки кое дъно с кой процесор ще тръгне на базата на инфо от производителите. нали не очакваш да са пробвали подобни неща с "лепенки". Остава ти варианта чечко гугъл ако евентуално има човек пробвал точно същата конфигурация от дъно и процесор. В случая можем само да гадаем. А да харчиш пари по врачки не е най-разумното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пич можем да ти дадем насоки кое дъно с кой процесор ще тръгне на базата на инфо от производителите. нали не очакваш да са пробвали подобни неща с "лепенки". Остава ти варианта чечко гугъл ако евентуално има човек пробвал точно същата конфигурация от дъно и процесор. В случая можем само да гадаем. А да харчиш пари по врачки не е най-разумното.за

заедно с един мой приятел през 2009 година купихме цяла конфигурация той е от 1 година с такав процесор но не е в България да ми обясни как става затова питам вас :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не виждам дъното ти да поддържа четириядрени процесори, може би няма да стане. Ксеоните са подбрани core 2 процесори със сменени имена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не виждам дъното ти да поддържа четириядрени процесори, може би няма да стане. Ксеоните са подбрани core 2 процесори със сменени имена.

адаш до, колкото вождам моето дъно побдържа коре 2 дуо http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=303#cpu

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

до колкото разбрах е6850 е по добрия за игри

7200 е по-нов. Поддържа повече инструкции 45 нанометра е ако не се лъжа. Само му липсва виртуализация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И с какво ще играеш тия игри, с процесор ли? То зависи най-вече и с какво видео разполагаш. Тия процесори е добре и да се клокнат, ама така като гледам дъното ти...чак на мен ми става жал. След клок е без особено значение E6750, 6850...защото всичко опира до 3.5-3.6 GHz. Въпреки всичко, тия процесори стават максимум за видеокарти като HD6670  и 8800GT. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И с какво ще играеш тия игри, с процесор ли? То зависи най-вече и с какво видео разполагаш. Тия процесори е добре и да се клокнат, ама така като гледам дъното ти...чак на мен ми става жал. След клок е без особено значение E6750, 6850...защото всичко опира до 3.5-3.6 GHz. Въпреки всичко, тия процесори стават максимум за видеокарти като HD6670  и 8800GT. 

Ако ще взима 8800gt    да търси alpha dog edition 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

видеокартата ми е Амд Радеон ХД 5450 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

видеокартата ми е Амд Радеон ХД 5450 

Щом си с HD 5450, който и процесор да вземеш все тая....То тая видео карта, само с Pentium 4 може да я спънеш...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом си с HD 5450, който и процесор да вземеш все тая....То тая видео карта, само с Pentium 4 може да я спънеш...

добре кажи ми добри карти за моето дъно ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Теоретично би трябвало да тръгне всяка видео карта за PCI-E слот, но зависи от захранването.. За тия процесори R7 250/X, даже и с R7 240 може да минеш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а с моята карта ксеон не трагва така ли ?

картата ще си работи с пълния потенциал - прочети това - Click

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.