Премини към съдържанието
insiper

Нова Периферия за Игри главно ЦС:ГО

Препоръчан отговор

insiper    20

Здравейте ! Конфигурацията от подписа ми е на месец и почти две седмици заедно с мишката и клавиатурата! За този месец и половина се отвратих от тях ! Та така искам да ги сменя и да ми помогнете в избора на нови+Пад за мишката и Слушалки ! Бюджет 200лв  Харесах Клавиатурата Cougar 200K

Специално за ЦС:ГО да бъде периферията ,защото това е играта ,която най-обръщам внимание и играя ! И то по-професионална част от играта не говоря просто за игра  :D Затова ми трябва хубава периферия заедно с пад за мишката и слушалки :) ! Благодаря Предварително на всеки един пост и човек ,който помогне ! :) И моля без коментари като това са малко пари и т.н. искам оптималното за парите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

N1K17Y    159

Клавиатурата няма значение. За мишка нещо за 60 лв ще ти свърши работа. Нещо на Bloody например. Аз съм с Рейзър Детадър и се прецаках с нея. Но, живей и с учи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Zealar    270

Аз пък искам кола за професионални състезания бюджет 3500. При положение че даваш пари за 4 устройства за който хората си взимат едно е нормално да има такива коментари или пък да няма никакви защото изглежда като шега пък това "професионалното" усилва чувството още повече.

Ако ги разделиш по приоритети и съответствие на цените би трябвало да изглежда нещо такова.

Пад 40 лв.

Слушалки : 50

Мишка : 60

Клавиатура : 50

А за такива пари на компонент изключвам пада просто няма нищо качествено. Ако надееш в едно ще отрежеш друго и така.

Но да оставим малко това настрана периферията най-вече мишките са малко тъмна материя макар че изглеждат простички "създания" имат стотици фактори който са важни и е добре да се запознаеш с тях. Те са малко като процесорите може и по-смотаните да минат по-хубавите с правилните настройки. Вида на пада, вида на сензора, разделителна способност на екрана, вид на бутоните, материя, тежина и куп други неща като настройки на самата мишка, драйвери и настройки на играта може да окажат голямо влияние. Освен това всеки човек по различен начин приема нещата и му харесват различни работи, удобните неща за едни не са удобни за всички. С две думи най-вече за мишка ако не я пробваш няма да разбереш.

Ето една тема макар и стара но пълна с информация която ще даде отговор какво да търсиш спрямо мишка.

http://forums.absurdminds.net/viewtopic.php?f=19&t=1790

Добре ще е внимателно да прочетеш "Read First"

Ако ще говорим за професионални работи би трябвало да ги знаеш вече де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.