Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, исках да питам за програма/ми с които мога да изтегля видео от уча.се.Видях че има такава тема, но беше прекалено аутдейтед.Имам платен достъп ,но ми трябва за по - нататък.Така че, ако някой знае нещо освен да снимам екрана с някаква програма, моля да сподели.Ако ще ме хейтвате и обиждате,смятам че тук не е мястото !!Поздрави.

Редактирано от kalin106 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Fraps. Само ако имаш нервите да ги запишеш всичките.

Освен това, се качват и нови уроци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля имаше един трик с IE, при който си намираш след това видео в Temporary Internet Files.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля имаше един трик с IE, при който си намираш след това видео в Temporary Internet Files.

Какво по точно, бихте ли ми казали?

Редактирано от kalin106 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми това съм го правил последно с IE 8, сега не знам дали бачка, но все пак... Отваряш клипа и чакаш да зареди целият, след това отваряш старт, пишеш %temp% и търсиш там видеото. Също имаше добавка за Firefox, ще питам един приятел и ще ти я кажа.

Какво по точно, бихте ли ми казали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С това става http://www.downloadhelper.net/обаче ,след като го инсталирате влизате в настройките и за video capture теглите к0онвертора тази е стара добавка и са я подобрили доста браво на хората.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Уроците в УЧА.СЕ са непълни и нарочно са така, за да може абонатите в сайта да плащат с СМС-и за пълните уроци.

Иначе можеш да ги запишеш с някоя от програмите за скриин рекординг :).

Ето кои знам аз:

-FastStone capture - препоръчва се. Записва файловете във WMV формат.

-Bandicam - препоръчва се. Избор на няколко видеоформата и възможност да се настроят

-Hypercam - не е кой знае какво

-Cam Studio ....

-Вграденият скриин рекордер на Camtasia Studio

Camstudio - записва в AVI, но с възможност за настройка чрез компресиращ кодек, Най-често Xvid Mp4 Codec 

-FRAPS - не ти я препоръчвам, защото програмата няма никакви настройки, а директно ти го записва в некомпресирано AVI, което е ядяч на дисково пространство

Редактирано от baner4ooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чети, той си има платен достъп, тоест на него в момента не са му накъсани. Стщо, погледни мненкята по-нагоре в които е описанонкак да стане без да се налага да гледа цялито видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.