Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тръгнал съм да си взимам нова конфигурация и е останало само захранването, та въпросът ми е ето това захранване читаво ли е https://jarcomputers.com/p_PWRPCSPIRE550PFC, защото ми се струва китайски боклук, а държи конфигурацията на един мой приятел вече почви половин година... Не искам да го взема и да откаже...

Насочил съм се към него, защото всичките ми пари отидоха за другите части... Разбира се предложете нещо и вие..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не, събери пари за може би някой Fortron RAIDER.За 45 лв 100% 12v линия ще е слаба и вероятно нестабилна, също така липсват някои защити. Карай на сигурно и си купи хубаво захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ооо не се набутвай с такива боклуци.Кажи си конфигурацията ,та да знаем какво да търсим 

В никакъв случай не взимай такива боклуци!!!!!!! Захранването е нещо много важно,едно такова може да изгори сумати неща!

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

GB H81M-S1 / 1150 - снимка. 
    1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR - описание.

SAPPHIRE R9 280 3G GD5 OC W/BO - цена.

8GB DDR3 1600 KINGSTON - цена.

I5-4460 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150 - цена.

Имах и кутия, ама се беше счупила :D. Предложете със захранването и някоя кутия..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всите са боклук иначе конкретното е 2х15А. Не е особено добър избор дори да отговаря на спецификациите и да не беше със спестени защити.

Ориентирай се към Xigmatek Maverick 500W ако не можеш да си позволиш Raider-а.

Кутията гледай да е с долен монтаж на захранването, две 120 мм перки и да събира картата.

AeroCool GT White Advance Edition

пс. Приятелят ти с каква видеокарта е?

Редактирано от naruto (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ммм добре благодаря, а до колкото конфигурацията ми защо всичко да е боклук, защото не съм кой знае колко голям разбирач, просто цза сега това съм си избрал още не съм се посъветвал със всички :D.. А до колкото конфигурацията на приятеля ми ето я и нея post-359003-0-03589600-1434564399_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Под всичко имах предвид захранванията на Spire а не конфигурацията ти.

Приятелят ти доста рискува с тия спестени защити при някой токов удар

но имай предвид че има разлика в консумацията под товар при неговата и твоята.

http://www.hwcompare.com/17655/radeon-r9-270-vs-radeon-r9-280/

Виж първата графа - Power Consumption и ще придобиеш груба представа.

пс. На захранването се гледа 12В линия. Примерно ако срещу нея пише 15А умножаваш по 12 и получаваш 180W.

Видеокартата и процесора се хранят от нея та те вълнува тя. Демек подобни не са подходящи за теб.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мда май ще си взема ето това http://www.hl-eshop.com/one_product.php?view_data=1%7C0%7C0%7C29188, но въпросът  ми е дали е достатъчно в предвид видео картата ми? Иначе ако е достатъчно ще го добавя в кошницата и ще се ориентирам така по лесно за кутия... Това захранване ще стане ли на ето тази кутия https://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=567468 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

След като съм ти го предложил значи става. Кутията която съм ти дал е 8 лв. по-скъпа та просто не си струва да взимаш тоя Delux.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Взимай тези двете, които наруто ти препоръча :

AeroCool GT White Advance Edition

Xigmatek Maverick 500W

Захранването влиза, достатъчно е за видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.