Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,преди около половин година си купих нова видеокарта-ASUS NVIDIA Ge Force GTX 760.Включих компа към телевизор,който ползвам за монитор,чрез HDMI.В началото всичко работеше екстра,като си имах едно на ум,че трябва по-мощно захранване-моето беше 460 вата.След известно време започна странен проблем.При святкане на някоя лампа в апартамента,ми изчезваше картината и звука за около 3-4 секунди и после пак всичко е ок.Смених захранването с 650 вата и проблема си остава.Даже вече и без да святкам лампа,отвреме навреме пак гасне и е мн дразнещо,а не знам няма ли да доведе до по-сериозен проблем.Компютъра ми е DELL XPS 8300 с I5 и 12 гб рам.Ако някой има някаква идея мн ще се радвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво 650w захранване сте взели, има много некачествени 650w захранвания. Също видеокартите на асус са много некачествени така че в комбинация с некачествено захранванване - лоша работа.

Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно имате проблем с инсталацията в дома си та дори да купите качествено захранване на което не са спестени защитите е добре да викнете техник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо проблема не е от захранването - по вероятно - лош кабел ....... :( някакви смущения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествайте контактите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо проблема не е от захранването - по вероятно - лош кабел ....... :( някакви смущения

И други ми казаха,че може би е от хлабаво зануляването на инсталацията вкъщи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под лош кабел имах в предвид HDMI кабела - тествай с друг , но нищо чудно и нещо по инсталацията да има  :(  Тествай с друг кабел първоначално .

ПП. Надявам се че си тествал на друг порт на телевизора - ако не си - тествай .

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от MaDCoW
      Искам да попитам видео картата  GIGABYTE AMD RADEON R7 240, 2GB, DDR3, 128 BIT ще стане ли на дъното ASROCK FM2A55M-HD+ ? 
    • от Stefan Nenchev
      Здравейте! Днес си взех обновен лаптоп с мощен процесор, но видеокартата е слаба и не става за игри. Видях отстрани, че на компютъра има някакъв порт, не знаех за какво е, но много исках да разбера за какво служи. Потърсих информация в гугъл и попаднах на едно видео. От видеото разбрах, че посредством този порт може да се свърже външна видеокарта към лаптопа и по този начин могат да се играят "тежки" игри на него. Името на порта е ExpressCard/34 slot. Какво ще кажете? Това възможно ли е и как става?  
    • от Meтodi Meтodiev
      Здравейте колеги,
      Безкрайно тъжен, ядосан и депресиран съм в последните месеци, и то заради представянето на видеокартите ми на лаптопа. Той е на 2 години и половина. Марката е Lenovo Idaepad y510p. GPU -Nvidia 755m x2. 
      Проблемите са ежедневни, не мога да играя игрите си като хората. Постоянно крашва и пише, че rending device-a спира и се възстановява, видеокартите стигат едни луди температури. Въобще не е възможно да се случи реална работа с тях. А преди година и нещо не беше така. Беше носен понеже беше в гаранция на сервиз и беше отбелязано, че има проблем с видеото, но не е бил пипан изобщо. Мога ли да подам жалба в сервиза при такъв случай? Или въобще посъветвайте ме какво да направя...
      едит 1: в най-лошия случай, кажете колко ще струва ремонтът за смяна на видеокартата ( и дали е възможен с друг вид видеокарта)?
    • от loranst looa
      Здравейте искам да попитам на тази карта  nVIDIA GeForce 8800 GTX какъв тип игри могат да вървят и актуални заглавия от последните няколко години могат ли да бъдат подкарани на нея. Благодаря
    • от Vladimir96
      Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.