Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си взема  хладилен  минибар. Трябва да може да поддържа температура +4 до +8 градуса. И да бъде тих защото в стаята се спи. Дайте съвет кой от следните модели да бъде:

https://www.technomarket.bg/products/09143163/gorenje-rb-2051aw

http://techmart.bg/products/product_details/28686

http://techmart.bg/products/product_details/4770

https://www.technomarket.bg/products/09141587/neo-bc-51-ba-minibar

На Горение хладилниците добри ли са ? Имам тяхна пералня и съм доволен. А техният минибар има автоматично размразяване. LG са известна фирма. Другите не ги знам.

Благодаря на всички които ще отговорят !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За Горението с 2 ръце гласувам. Мой познат има същия минибар в къщи и е доста доволен от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Мариян Станчев
        Здравейте! Имам проблем с охлаждането на лаптоп ASUS X550J, при който вентилатора работи избирателно, но дори при моментите, в които е решил да работи е на минимални честоти, макар и трети програми да казват, че работи на големи обороти. Чистен е редовно. Струва ми се, че самият вентилатор е "сдал фира" и не може да функционира правилно. Търсих в онлайн пространството за охлаждане като моето, но явно аз съм слаб в тези области .. Не можах да открия същото, или по-скоро не зная какво точно да търся ...
        Въпросите са ми следните: Мога ли да сменя само вентилатора от цялото охлаждане ИЛИ трябва да сменя цялото охлаждане? 
        Струва ми се, че е едно цяло тяло, отводите с вентилатора, но може и да греша. 
        Бих бил благодарен, да ми помогнете с това, как мога да разбера изцяло нужната ми информация, за да мога да намеря точната/ите част/ и дали бих могъл да я/ги намеря онлайн, за да си спестя време от сервизи и пари от труд.
        С уважение, един невежа!
        ПС: Прилагам снимка на охлаждането намерена от интернет, нейде из дивото ...

• от Xshg
        Искам да попитам за това водно охлаждане https://www.amazon.es/gp/aw/d/B01LWUBSQ6/ref=ox_sc_act_image_2?smid=APWJNLEIHBBOT&psc=1 защото мисля да си го купувам.
      • от Dobromir Kirov
        Здравейте! Прочетох доста теми по въпроса и намерих доста информация, но искам да попитам нещо по-конкретно. Занимавам се с озвучение на различни мероприятия по кафета, ресторанти и т.н. Утре обаче ми предстой да съм на открито в жегата на един басейн и силно ме притеснява температурата, която по прогноза ще е 40-45 градуса. Лаптопа няма да е изложен на пряка слънчева светлина, но въпреки това градусите са много. Програмата която използвам за музиката натоварва процесора и от части видеото. При 4 часа(г/д) експлоатация CPU -  75-80 градуса, GPU - 50-55 градуса, но това е на закрито и при стайна температура около 26-27 градуса. Също така използвам охладител и почиствам лаптопа редовно, но за съжаление термо пастата е заводската. Тоест е на 1 година и 4 месеца и нямам възможност да я сменя за утре... Конфигурацията е
        Lenovo G50-80
        Intel i7 5500U 2.4GHz Dual (Има вградено GPU, но съм го направил да използва външната видео карта за програмата)
        AMD Radeon R5 M330 /2GB /Core Clock 750 MHz/ Memory Clock 900 MHz
        8 GB RAM
        Изкажете мнения и съвети моля ви! Не знам дали няма да си опържа лаптопа на тая жега утре... 
        Прикачвам снимка на температури, волтажи и т.н. при отворен chrome с един таб.
        Лаптопа е с настройки за High performance , затова CPU-то е на почти 3GHz

• от Williams
        Довър вечер,колеги Имам нужда от съвет относно частите към които съм се насочил.
        Бюджетът който имам е 2800лв.Нещата който мисля да взема са следните.
        16GB (2x8GB) DDR4 2666MHz, Kingston HX426C15FBK2/16
        AMD Ryzen 7 1700 осемядрен (3.0/3.7Ghz, 4MB L2/16MB L3 Cache, AM4)

GF GTX 1080 Ti Turbo, 11GB, Asus TURBO-GTX1080TI-11G, PCI-E 3.0, GDDR5X, 352 bit, 2x Display Port, 2x HDMI
        SSD 240GB AMD R3, SATA 6Gb/s, 2.5"(6.35 cm), скорост на четене ?520MB/s, скорост на запис ?470MB/s
        От старата машина ще запазя захранването. CM Gx550w,кутия CM haf922,Хард диск 1тб Seagate,Имам и вече закупена дънна платка Asus prime b350m-A за процесора ryzen1700.
        Ако може да ме напътите за охлаждане,паметта не съм сигурен как е SSD Диска.

• от milevmilev
        Може ли да се използва стар сешоар за охлаждане на лаптоп, ако се премахне реоната вътре в сешоара? Също така може ли работещия сешоар да се комбинира с охлаждаща подложка, защото сама по себе си тя не охлажда процесора, а само рам паметта и хард диска/ поне при моя лаптоп Asus X550LD е така/. Прилагам снимка на настоящите компоненти.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.