Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Илхан    38

Здравейте. От два дни компира от подписа няма картина. За тези като мен които не ми виждат подписа чарковете са: i3 4330, GB b-85d3h, geil bl dragon 2x4gb 1600mhz ssd ocz и захранване 700 ватово. Жена ми ползва компа за скайп и пуска филмчета на малкия, но от два дни няма картина. Компа пали уина зарежда но картина няма. Пробвала е стария телевизор и същата работа. Сегашния е свързас с hdmi стария е с dvi конектор. Искам да вметна че всички части са в гаранция и по сервизи няма да се ходи. Има ли начин сама жена режеща дърва с бензинов верижен трион хускварна 365 hp да установи проблема сама. Ще съм ви благодарен за отговорите. Не ми коментирайте правописа моля, аз съм прост тираджия

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ken    7941

Здравейте. От два дни компира от подписа няма картина. За тези като мен които не ми виждат подписа чарковете са: i3 4330, GB b-85d3h, geil bl dragon 2x4gb 1600mhz ssd ocz и захранване 700 ватово. Жена ми ползва компа за скайп и пуска филмчета на малкия, но от два дни няма картина. Компа пали уина зарежда но картина няма. Пробвала е стария телевизор и същата работа. Сегашния е свързас с hdmi стария е с dvi конектор. Искам да вметна че всички части са в гаранция и по сервизи няма да се ходи. Има ли начин сама жена режеща дърва с бензинов верижен трион хускварна 365 hp да установи проблема сама. Ще съм ви благодарен за отговорите. Не ми коментирайте правописа моля, аз съм прост тираджия

Как се разбира, че "уина зарежда" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много ми е интересно как хората се обиждат без причина. Какво значи според теб "прост тираджия" и сама жена режеща с бензинов трион"? Нима си мислиш, че да работиш с трион или да си тираджия е лесно и просто. Иска си уменията и знанията. Както и да е, спирам с отклоненията.

Доколкото разбрах нямате монитор, а само 2 телевизора така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Илхан    38

имам 2-а стария е с dvi а новото LG с HDMI. До колегата който пита каксъм разбрал че вина зарежда маи имам едни работи дет вадят аларма по тях се чува че уина зарежда и също се чува отварянето на папките произволно като се натисне мишката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ined    3561

Как се разбира, че "уина зарежда" ?

Като се чуе песничка за поздрав,

@Илхан - щом жената е достатъчно яка да реже с бензиновия трион - да нарамва компа и да го носи в сервиза,

Те ганциите са затова - нещо като се скапе да ти го поправят без пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

имам 2-а стария е с dvi а новото LG с HDMI. До колегата който пита каксъм разбрал че вина зарежда маи имам едни работи дет вадят аларма по тях се чува че уина зарежда и също се чува отварянето на папките произволно като се натисне мишката

Предполагам, че това ти е марката на дъното. Има ли възможност да се тества с друг HDMI кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Илхан    38

В Разград няма кадърен сервиз, най много да ти гепнат нещо от машинката

п.п. са това е дъното и е тествано с друг HDMI

Редактирано от Илхан (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ken    7941

Е па пробвай с Ф8 - VGA Mode преди да чуе алармите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ken    7941

как така vga мод

На екрана показва ли се изобщо нещо или остава черен след включване на компютъра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ken    7941

само no signal

Значи ще купуваш нов, щом този няма да ходи в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ken    7941

е то нещо ще се купува но какво ?

Или дъно или процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    potrebitell    73

и двете са в гаранция как да установя кое дало фира

С външна видео карта може да се пробва, ако тръгне е добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Илхан    38

ако е дъното пак ли ще тръгне, нямам видеокарта пък продадох го. Ще намеря едно за проба пък да видим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    pataran    2314

Остава варианта да е превключено от драйвъра на VGA-то и за това да не излиза на останалите. Някой от телевизорите няма ли VGA?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    jonov    7919

Май не прочетох биоса да е ресетван ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    onogondur    3107

и двете са в гаранция как да установя кое дало фира

Съветвам ви да се възползвате от гаранционното обслужване.

Не си мислете,че във всеки сервиз първото и основно занимание е да откраднат компонентите от компютрите на незнаещите какво има в кутиите потребители.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5865

Е той частите си ги знае нали му ги пише в подписа а и в гаранцията.

пс. Може да се прати само дъното за замяна понеже най-вероятния проблем е с портовете.

Това в случай че машината пали но не вади сигнал през HDMI изхода.

Ако може да се вземе видеокарта от приятел и да се тества с нея ще извади ли сигнал ще е най-добре.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Илхан    38

аз си знам частите даже помня и как подредих кабелите, имам 3 перки 120мм + 5 hdd-та ако жената занесе компа на сервиз първо ще и кажат уин 45 лв. А аз имам оригинален после ще и обясняват 3 часа какво му е на компа вероятно ще си краднат плочка рам и едно хардче и накрая ще и кажат че дънцето е за смяна. ще и земат едни 200 леффа за здрасти ако си бях вкъщи щях да открия проблема но трябва да обикалям из пристанищата на Белгия още 2-ва месеца. А това за превключването на vga е много вероятно защото малкия буквално скача върху клавиатурата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    onogondur    3107

Като се приберете,въдворете ред и дисциплина.

Не може да нямате някой познат с настолна машина,който поне от малко да отбира.И да може да монтира своята карта на вашият компютър.Потърсете такъв човек.

Действайте.

И в крайна сметка,отивайте там от където е купена машината.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    pconline    3442

Това със скачането по кравиатурата го зарежи. При палене докато вървят пост екраните нема дрйвер и трябва да излезе на квот има закачено. 

За целта или да остави само един включен кабел или ако са два то и телевизора при паленето да е в режим монитор.

Ако не се получи бих посъветвал първо да се ресетне биоса, ако и това не помогне дъното и процесора на сервиз. Щото видеото е в процесора а на дъното има само интерфейси и няма как без други части да се установи кое точно е.

Редактирано от pconline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.