Премини към съдържанието
DYDVK

Как да махна страничните реклами с в скайп?

Препоръчан отговор

DYDVK    42

Здравейте, в последните версии на скайп се появяват едни ужасни реклами в дясно от прозореца с разговора. Има ли начин да ги премахна? Махнала съм отметката за целенасочени реклами от Microsoft, но тези не изчезват.

post-339316-0-86710600-1434692015_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

stojiv    7

или 

» Блокиране на рекламите в Skype (Портал на Skype): 
    - добавете в "hosts" файла (c:\Windows\System32\drivers\etc\hosts) следния ред:
    127.0.0.1 rad.msn.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    DYDVK    42

Пробвай :

Control panel - Internet options - Security - Restricted sites и добави https://apps.skype.com

Благодаря, мисля,  че рекламите изчезнаха, но този страничният раздел, в който се появяваха остана. Има ли начин да си стане изцяло прозорец на разговора, както беше в по-старите версии?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ken    7941

Благодаря, мисля,  че рекламите изчезнаха, но този страничният раздел, в който се появяваха остана. Има ли начин да си стане изцяло прозорец на разговора, както беше в по-старите версии?

Понамали ширината на прозореца на Skype.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Digimon    937

:shy11:  Ще пробвам :)

Със коя ОС си?

Аз съм със седмица и съм си го премахнал това поле.Но на осем не става, по моят метод

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    DYDVK    42

С Windows 7 Ultimate съм. Стана по начина на Ken, но за да махна полето се наложи да деинсталирам скайп, да премахна всички негови папчици и да го инсталирам отново. Вече е както преди. Само портала не иска да се отвори като хората. Излиза една голяма синя страница с много снимки на хора в горния си край, а отдолу пише Search address book. Като посоча на него курсора на мишката става на ръчичка, но като цъкна не се отваря нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Digimon    937

С Windows 7 Ultimate съм. Стана по начина на Ken, но за да махна полето се наложи да деинсталирам скайп, да премахна всички негови папчици и да го инсталирам отново. Вече е както преди. Само портала не иска да се отвори като хората. Излиза една голяма синя страница с много снимки на хора в горния си край, а отдолу пише Search address book. Като посоча на него курсора на мишката става на ръчичка, но като цъкна не се отваря нищо.

А този портал, трябва ли ти?

Ако маркираш абонат, всичко наред ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    DYDVK    42

А този портал, трябва ли ти?

Ако маркираш абонат, всичко наред ли е?

По принцип не ми трябва. Когато съм на абонат всичко е наред. Просто е нещо, което за момента не работи по незнайни за мен причини. Нещо ново е, защото преди го нямаше :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Digimon    937

По принцип не ми трябва. Когато съм на абонат всичко е наред. Просто е нещо, което за момента не работи по незнайни за мен причини. Нещо ново е, защото преди го нямаше :)

И при мен е така.Свиквай.

Въпроса е че със абонатите няма проблем.И рекламите ги няма. А и пространството си е цяло.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Gangosa    448

Мисля ,че ще се получи също ако се забрани в защитната стена този адрес apps.skype.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    DYDVK    42

Всъщност, тази сутрин като включих компютъра и портала вече си беше наред. Явно се е оправил някак си... :) Сега всичко е ОК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.