Премини към съдържанието
DAIMEX

Проблем с кориците на игрите

Препоръчан отговор

Здравейте. Проблема ми е следният. Имам xbox 360 rgh. Няма връзка към интернет и не може да се свърже (пробвал съм). Когато инсталирах една игра, не и се появиха кориците. Та въпроса ми е: Как да си сложа кориците без връзка към интернет ? Защото всичко, което намерих е как да си ги оправя чрез интернет, но не намерих едно простичко прехвърляне от компа на ексбокса и да си ги сложа ръчно. Ако някой знае как може да стане, моля да помогне. Благодаря предварително.

Редактирано от DAIMEX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Проблема ми е следният. Имам xbox 360 rgh. Няма връзка към интернет и не може да се свърже (пробвал съм). Когато инсталирах една игра, не и се появиха кориците. Та въпроса ми е: Как да си сложа кориците без връзка към интернет ? Защото всичко, което намерих е как да си ги оправя чрез интернет, но не намерих едно простичко прехвърляне от компа на ексбокса и да си ги сложа ръчно. Ако някой знае как може да стане, моля да помогне. Благодаря предварително.

Корици имат книгите. Игрите нямат такова нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обложки, извинявам се , но не мисля че това е основното. Ще помоля да не се пишат излишни коментари, които нямат общо с въпроса ми. Смятам, че хората в този сайт са достатъчно умни, за да ме разберат какво искам да кажа. : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обложки, извинявам се , но не мисля че това е основното. Ще помоля да не се пишат излишни коментари, които нямат общо с въпроса ми. Смятам, че хората в този сайт са достатъчно умни, за да ме разберат какво искам да кажа. : )

И ти би трябвало да си достатъчно умен за да разбереш, какво точно съм имал предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре пич, явно си нямаш работа ама не е мой проблем това. Казах ти ако не е по темата не пиши ,няма смисъл. Айде със здраве : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре пич, явно си нямаш работа ама не е мой проблем това. Казах ти ако не е по темата не пиши ,няма смисъл. Айде със здраве : )

Айде !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интернет вероятно имаш, дашлънч я блокира за да не можеш да се свържеш с Xbox Live. Не ползвай проверката, просто провери дали в FSD имаш IP.

FSD вече не се поддържа, сървъра с обложки рядко се ъпдейтва и доста такива липсват. Ако минеш на Aurora ще ти ги изтегли всички.

Иначе по конкртния ти въпрос, никога не ми е трябвало да слагам обложка ръчно и за съжаление не мога да ти кажа как става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.