Премини към съдържанието
DAIMEX

Проблем със свързването към лайв

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам конзола Xbox 360 RGH. Не успявам да се свържа към лайв. Получавам грешка 80151903. тази грешка се показва и на Wired и на Wireless connection. Пробвах с рестарт на рутера, конзолата, с друг кабел, с друга букса в рутера, да си върна настройките по подразбиране и на жична и на безжична мрежа , но без успех. Пробвах с родителски контрол и други такива, пак не стана. Рових се и откри, че може да е от MAC филтъра. Ще прикача и снимки с резултатите. Надявам се който разбира да се ориентира по снимките. 

П.С. : Конзолата ми е локална връзка 2 на снимката.

post-336350-0-82650300-1434697496_thumb.

post-336350-0-89299300-1434697639_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На снимката за локална връзка 2,пише ясно:Конзолата е изключена!Не играя игри,нито съм се сблъсквал с такъв проблем,но по логиката има нещо в настройките на самата конзола.Може би да е нужно някакъв нов ъпдейт или някаква регистрация в сайта им,за да може да започне да функционира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На снимката за локална връзка 2,пише ясно:Конзолата е изключена!Не играя игри,нито съм се сблъсквал с такъв проблем,но по логиката има нещо в настройките на самата конзола.Може би да е нужно някакъв нов ъпдейт или някаква регистрация в сайта им,за да може да започне да функционира.

Трябва регистраця в Live, но ако са го засекли че е с модифицирана конзола, те са го баннали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, но не трябва ли да ми изпише, че е баннат или нещо такова, аз поне така и знам. И в случай, че е, как мога да проверя ? И може ли да се оправи този бан някак си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не, но е много възможно и изобщо са не си се свързал с Интернет. Всъщност, ти как си го свързал ?

Имах в предвид че няма как да оправиш бана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми с кабел към рутера, но пробвах и лайфай и директно със основния кабел, но не става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.