Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

xThebesTx    1

Здравейте имам следния проблем или по-скоро шега според мен.Значи така,преди около 6 месеца аз превъртях главната история на ГТА 4,но си викам да превъртя и продълженията на играта а именно:Lost and Damned and The Ballad of Gay Tony.Инсталирам играта разбира се дръпната от замунда и като я пускам...Гледам има ограничения на графиката според машината на която си пуснал играта такава ще ти е графиката,това е ок нищо лошо.Но за моята машина подобни настроики на графиката ми се струват прекалено слаби,те са следните:Video Mode:800x600 (60Hz),Texture Quality:Low,Reflction Resolution:Medium,Water Quality:Medium,Shadow Quality:Medium и от цели 4027 мб които мога да заема от графичните настроики аз вземам едва 242!Което ми се струва много малко,а любопитно е че на старата ми машина с 2 гб рам,video:Radeon5000 и нещо с 2гб вървеше с по-добра графика и като за допълнение като пусна някои път играта графичните настроики са просто на най,най-минимално ниво толкова минимално че едва се вижда играта от миглевина което за мен е някаква шега като пускам играта на следния компютър:8 GB RAM,Video;Nvidia GeForce GTX745 4GB,Processor:Inter Core I5 4460.Та въпроса ми е нямали някакъв начин аз да си определя графиката на играта защото тази която имам е прекалено слаба за компютъра ми и удоволствието от играта не е същото.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

quickJO    13916

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.