Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Има ли някакъв начин сам да си настроивам графиката на играта,защото настроиките направени от играта спрямо машината ми са прекалено слаби и нереални?

Редактирано от Светослав1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има ли някакъв начин сам да си настроивам графиката на играта,защото настроиките направени от играта спрямо машината ми са прекалено слаби и нереални?

Тя тая игра е по принцип тотално технически сбъркана и е, може би, единствената игра при която пиратските копия вървят по-добре от лицензните.

Пълен срам за Rockstar! Добре, че с GTA V успяха да измият това петно.

Не може, при едни и същи настройки и една и съща конфигурацията, пиратката (с GTX 570) да върви със стабилни 60 фрейма, а лицензната (c GTX 770) да върви с 40-45 фрейма.

Тъй че...не се чуди на автонастройката на тая сбъркана игра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да добавя, че GTA 4  искаше як процесор. Трябва всички плъзгачи от настройките да се нагласят на минимум. Не ми се рови коя точно настройка отговаряше за товаренето на процесора, затова дърпай всичко на минимум. Така процесора няма да те ограничава и ще имаш по-стабилни кадри. Може и да са малко заради видеокартата, но ще са стабилни. 

2015-06-19_181454.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря,аз вече се оправих направих текстов документ с име "commandline" и го сложих в директорията на играта и наистина подейства променям си графичните настройки както искам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.